نقل و انتقالات یوونتوس | 4 گزینه یوونتوس برای جایگزینی کوادرادو؛ ترجیح رم به یوونتوس توسط فراتزی

منبع: طرفداری

11

1401/8/29

19:39


نقل و انتقالات یوونتوس | 4 گزینه یوونتوس برای جایگزینی کوادرادو؛ ترجیح رم به یوونتوس توسط فراتزی

یوونتوس گزینه هایش برای جایگزینی کوادرادو را انتخاب کرده است اما به نظر می آید رقابت برای جذب داویده فراتزی را به رم باخته است

یوونتوس گزینه هایش برای جایگزینی کوادرادو را انتخاب کرده است و داویده فراتزی که از گزینه های مورد علاقه بیانکونری است، رم را به یوونتوس ترجیح می دهد.

طرفداری | یوونتوس می خواهد مشکلات دفاع راستش را با آوردن بازیکنی که بتواند به صورت چرخشی در کنار کوادرادو بازی کند حل کند. بازیکنی که حتی اگر کوادرادو یوونتوس را ترک کرد، جایگزین او شود. طبق گزارش توتواسپورت گزینه های یوونتوس برای جانشینی کوادرادو مشخص شده است. مالو گوستو از لیون، امیل هولم از اسپتزیا و ایوان فرزندا از رئال وایادولید از گزینه های یوونتوس برای جانشینی کوادرادو هستند.

اصلی ترین گزینه یوونتوس برای جایگزینی کوادرادو اما، آلوارو اودریوزولا است که در حال حاضر پس از بازگشت از فیورنتینا به صورت قرضی در رئال مادرید توپ می زند. این بازیکن 26 ساله به دنبال خروج از رئال مادرید و احیای فوتبالش است.

از سوی دیگر امیدهای بیانکونری برای جذب داویده فراتزی به نظر ناامید شده است. این بازیکن در مصاحبه با کوریره دلو اسپورت از رویایش برای بازی در آاس رم پرده برداشت. این بازیکن محصول آکادمی جوانان آاس رم است. پیش از این گزارش شده بود یوونتوس به جذب داویده فراتزی امیدوار است و در تابستان هم تلاش هایی برای به خدمت گیری این هافبک تیم ساسولو داشته است اما به نظر می آید بازی احساسی را به آاس رم تحت هدایت مورینیو باخته است

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو