استفاده از نیروهای توانمند ویژگی بارز وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی

منبع: رکنا

9

1401/9/14

22:07


استفاده از نیروهای توانمند ویژگی بارز وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی

به گزارش رکنا، مهرداد گودرزوند چگینی با بیان اینکه مهرداد بذرپاش، وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی در حوزه دیوان محاسبات در حوزه هوشمند عمل کردن برنامه ها در این بخش بسیار موفق عمل کرد و به طور قطع در پست وزارت راه وشهرسازی هم می تواند موفق عمل کنند.

وی ادامه داد: گفت: وی زودتر از موقع مقرر توانستند تفریغ بودجه را به مجلس برسانند و در استفاده از نیروهای توانمند در حوزه های مدیریتی بسیار موفق عمل کرده اند. 

وی ادامه داد: بذرپاش به هیچ عنوان در حوزه های که تاکنون بوده اتوبوسی عمل نکرده و از نیروهای متخصص و کارآمد و توانمند دیوان استفاده کرده است.

گودرزوند تاکید کرد: وزیر پیشنهادی در هر بخشی که بوده مایه خیر و برکت بوده و از سوی دیگر جوان بودن و کار آمد بودن او می تواند زمینه توسعه و رسیدن به اهداف مورد نظر در وزارت راه وشهرسازی باشد.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: سیستمی عمل کردن در حوزه وزارت راه وشهرسازی و داشتن تجربه در این بخش بسیار مهم است که آقای بذرپاش در این بخش و پست های مدیریتی که داشته است توانسته موفق عمل کند و تجربه لازم در این بخش را دارد.

 وی تاکید کرد: بذرپاش می تواند در حوزه هماهنگی دستگاه ها برای رسیدن به هدف مورد نظر در بخش مسکن موفق عمل کند و بخشی از عقب ماندگی ها در این حوزه را جبران کند.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو