فروش ۷۵۰ فیدلیتی امروز در بورس کالا

منبع: عصر خودرو

2

1401/10/21

10:27


فروش ۷۵۰ فیدلیتی امروز در بورس کالا

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از تسنیم، خریداران باید 50 درصد از مبلغ پایه یعنی 386 میلیون تومان را به عنوان پیش پرداخت در حساب وکالتی خود موجود داشته باشند.

براساس اطلاعیه عرضه این خودرو، هر کد ملی صرفا مجاز به ثبت سفارش روی یکی از کد‌های عرضه شده در تاریخ عرضه و صرفا برای یک دستگاه خودرو و به شرط عدم خرید خودروی سواری از بهمن موتور و سایر خودروسازان از ابتدای سال 1398 است.

صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود.

خریداران باید جهت تکمیل مراحل خرید، همزمان با تسویه اصل مبلغ معامله در بورس کالا و در مدت زمان مقرر تعیین شده در اطلاعیه عرضه تکمیلی و حداکثر طی 7 روز تقویمی با مراجعه به پورتال فروش بهمن موتور به آدرس اینجا نسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل خود اقدام و از این طریق نسبت به پرداخت هزینه‌های جانبی و انتخاب عاملیت مورد نظر خود اقدام کنند.

هزینه‌های جانبی شامل 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده برمبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه‌ها جمعا به مبلغ 173 میلیون و 919 هزار و 27 ریال است (شامل 133 میلیون ریال بابت مالیات و عوارض شماره گذاری، 435 هزار ریال بابت هوشمندسازی کارت خودرو، 500 هزار ریال بابت هزینه خدمات پست، 2 میلیون و 800 هزار ریال تولید پلاک و شماره گذاری، 37 میلیون و 184 هزار و 27 ریال بیمه شخص ثالث) می‌شود.

همچنین انتخاب رینگ بر اساس موجودی محصول از سوی شرکت بوده و امکان تغییر رینگ وجود ندارد.

دانلود با کیفیت

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو