استفاده از فضای پرت پذیرایی با دیزاین مناسب و زیبا

استفاده از فضای پرت پذیرایی با دیزاین مناسب و زیبا


منبع: آرگا

1

1401/10/26

00:05


در اکثر خانه ها فضاها و گوشه هایی وجود داشته که به دلایلی بلااستفاده باقی مانده ولی می توان با کمی تدبیر و تفکر بهترین استفاده را از این مناطق داشت. استفاده از فضای پرت پذیرایی یکی از این گزینه ها بوده که می توانید استفاده مفیدی از آن داشته باشید و با راهکارهای هوشمندانه از فضای موجود بهره لازم را ببرید.

از جمله فضاهای منزل که می توانید بهترین استفاده و کاربری را از آن ها داشته باشید و به محیطی کارآمد تبدیل کنید فضاهای پرت و بلااستفاده بوده که می توانید با بهره مندی از یک سری راهکارها و ایده های موجود و با داشتن کمی خلاقیت و تفکر این فضاهای خاک گرفته و هدر رفته را به مکانی دنج و مورد علاقه خود تغییر دهید. در همین راستا سعی داریم در این مطلب به منظور الهام گرفتن شما عزیزان انواع ایده های استفاده از فضای پرت پذیرایی را به نمایش بگذاریم.

ترفندهای موثر استفاده از فضای پرت پذیرایی

امروزه با توجه به کوچک شدن مساحت و ابعاد منازل و کم بودن متراژ آپارتمان ها برای زندگی بهتر است تا جای امکان از تمام فضاها و قسمت های خانه استفاده بهینه داشت تا با کمبود جا مواجه نشد. از جمله راهکارهای صرفه جویی در مکان استفاده از فضای پرت پذیرایی و دیگر قسمت های منزل است که می توانید از ترفندهایی خلاقانه ای که در این زمینه وجود دارد کمک بگیرید.

ایده های استفاده از گوشه های باز پذیرایی

بهره مندی از فضاهای ناکارآمد در هر خانه ای در واقع نوعی امتیاز محسوب می شود که با کمی تفکر می توان برای زیباسازی دکوراسیون داخلی از آن ها کمک گرفت. ایده های متنوعی وجود داشته که می توانید نسبت به این فضاهای به هدر رفته و به ظاهر بدون کاربرد نگاهی متفاوت داشته باشید و بهترین استفاده را از آن ببرید.

از جمله ترفندهای بکار گرفته و خلاقانه در این زمینه گذاشتن یک استند گلدان با گل های زیبا و مورد علاقه تان در گوشه سالن پذیرایی می باشد که ضمن استفاده بهینه از فضا باعث روح بخشیدن و نشاط به فضای موجود می گردد. همچنین راهکارهایی دیگر نیز وجود داشته که هر کدام زیبایی خاصی ایجاد کرده که با اختصاص دادن کمی وقت و حوصله و با صرف کمترین هزینه می توانید این قبیل فضاها را مدیریت نموده و در راستای زیباسازی دیزاین خانه از آن ها کمک بگیرید.

ایده های استفاده از فضای باز خانه

انواع راهکارهای بهره مندی از فضاهای ناکارآمد منزل

همانطور که گفته شد گوشه های بلااستفاده ای در اکثر خانه ها وجود داشته، فرورفتگی هایی در کنج ها یا در بعضی نقاط همچون ورودی راهروها و قسمت سالن پذیرایی که افراد نسبت به استفاده درست و کاربردی از آن ها ایده ای ندارند. با بکارگیری کمی خلاقیت و ذوق هنری می توانید استفاده خوبی از این مکان ها داشته باشید.

نخستین گام این است که تمامی مکان های بلااستفاده و پرت را بررسی کرده و تخمین بزنید و بعد در ادامه اطمینان پیدا کنید که نهایت بهره را از آن ها خواهید داشت. این گونه فضاها اگر به طور اصولی مورد استفاده قرار گیرند دیزاینی شیک و جذاب در قسمت های مختلف خانه ایجاد می کنند بدین ترتیب توجه به این مکان ها اهمیت زیادی دارد. در ادامه به منظور الهام گرفتن شما عزیزان مدل هایی از انواع استفاده کاربردی از فضاهای پرت منزل را در اختیارتان قرار داده ایم.

استفاده از فضای هدر رفته پذیرایی

ایده های استفاده از فضای پرت پذیرایی

راهکارهای استفاده از گوشه های باز پذیرایی

انواع استفاده بهینه از فضای باز خانه

سبک های جذاب استفاده از گوشه های پرت خانه

ایده های استفاده از گوشه های پرت خانه

ایده های استفاده از گوشه های پرت خانه

مدل های جالب استفاده از فضای پرت پذیرایی

استفاده بهینه از گوشه های پرت پذیرایی

انواع ترفند استفاده از گوشه های پرت خانه

ایده های استفاده از گوشه های باز خانه

انواع استفاده بهینه از فضای باز پذیرایی

مدل های جذاب استفاده از فضای پرت پذیرایی

ایده های استفاده از فضای باز پذیرایی

سبک های خلاقانه استفاده از فضای باز خانه

ترفندهای جالب استفاده از فضای پرت خانه

ایده های استفاده از فضای پرت خانه

سبک های زیبا استفاده از فضای پرت پذیرایی

ترفندهای استفاده از گوشه های پرت خانه

ایده های جذاب استفاده از بخش های پرت منزل

انواع استفاده درست از فضای باز پذیرایی

ترفندهای استفاده از فضای پرت خانه

سبک های خاص استفاده از فضای پرت پذیرایی

انواع استفاده بهینه از گوشه های باز پذیرایی

استفاده از فضای هدر رفته پذیرایی

ترفندهای بکار بردن فضای باز سالن پذیرایی

ایده های استفاده از فضای باز پذیرایی

تصاویری که ملاحظه نمودید ایده های جذابی از بهترین انواع استفاده از فضای پرت پذیرایی بود که امیدواریم مورد توجه و پسندتان قرار گرفته باشد و نهایت بهره و لذت را از آن برده باشید. ضمن اینکه شما برای دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی و فضای سبز زیر راه پله می توانید کلیک نمایید.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو