برگزاری جلسه ستاد بازی‌های پاراآسیایی هانگژو/ بررسی عملکرد تیم ملی پاراوزنه برداری

منبع: طرفداری

1

1401/11/12

17:23


برگزاری جلسه ستاد بازی‌های پاراآسیایی هانگژو/ بررسی عملکرد تیم ملی پاراوزنه برداری

رییس فدراسیون فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین گفت: با وجود ستاره‌هایی که در تیم ملی پاراوزنه‌بردای داریم منتظر نتایج درخشان از سوی ملی‌پوشان در بازی‌های پاراآسیایی هانگژو خواهیم بود.

عملکرد تیم ملی پاراوزنه برداری با حضور سرمربی و رییس انجمن در جلسه ستاد بازی های پاراآسیایی هانگژو فدراسیون بررسی شد.

به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، چهارمین جلسه ستاد بازی های پاراآسیایی هانگژو فدراسیون با حضور اسبقیان، حمیدی، نصیری، حسین پور، عسگری، کشاورز نوری، گیلانی نژاد، محمدزاده، حسینی اعضای ستاد و توکلی سرمربی تیم ملی و رضازاده رییس انجمن وزنه برداری با هدف بررسی وضعیت تیم ملی و ملی پوشان وزنه برداری برگزار شد.

شروین اسبقیان رییس فدراسیون در جلسه بیان کرد:

خوشبختانه حسین توکلی و حسین رضا زاده از قهرمانان المپیکی هستند که ورزش قهرمانی را زندگی کردند و تمام این لحظات را تجربه کردند و به همین جهت صحبت های آنها از لحاظ فنی قابل توجه است. من از عملکرد کادر فنی و انجمن راضی هستم و خوشحالم که در کنار افتخارآفرینان کشورمان هستید و با وجود شما و ستاره هایی که در تیم ملی داریم منتظر نتایج درخشان از سوی ملی پوشان در بازی های پاراآسیایی هانگژو خواهیم بود.

در ادامه جلسه حسین توکلی سرمربی تیم ملی پاراوزنه برداری ضمن بیان نقطه نظرات خود درباره وضعیت تک تک ملی پوشان، گفت:

با توجه به اینکه رقابت های جهانی سال آینده در کشور امارات برگزار می شود، حضور در رویداد جام جهانی فزاع، فرصتی شد تا علاوه بر بررسی وضعیت ملی پوشان، با شرایط کشور میزبان آشنا شویم و پیش بینی بهتری برای مسابقات جهانی داشته باشیم. از حمایت های مسئولین فدراسیون برای ایجاد این فرصت تشکر و قدردانی می کنم.

وی ادامه داد:

تیم ملی پاراوزنه برداری ایران سابقه درخشانی در رویدادهای بین المللی دارد و این نشان از ظرفیت بالای تیم ملی دارد و ما می توانیم در مسابقات آینده با تداوم حمایت های فدراسیون و تلاش ملی پوشان کارهای بزرگتری را انجام دهیم. بعد از جام جهانی امارات ریکاوری خوبی داشتیم و بر اساس برنامه ریزی، برای مسابقات پیش رو آماده می شویم.

توکلی افزود:

با توجه به اینکه وزنه برداری از رشته هایی است که احتمال آسیب دیدگی در آن بالا است، حضور یک ماساژور تخصصی برای تیم ملی الزامی است تا میزان مصدومیت ها کمتر شود و ملی پوشان برای مهار وزنه با مشکلی مواجه نشوند.

سرمربی تیم ملی پاراوزنه برداری گفت:

سطح رکوردها و شرایط مسابقات و قوانین تغییر کرده است. ما تلاش می کنیم تا بتوانیم با وجود این تغییرات بهترین نتایج را در بازی های پاراآسیایی، رقابت های جهانی و پارالمپیک پاریس بدست آوریم.

در پایان جلسه، حسین رضا زاده رییس انجمن عنوان کرد:

مباحث و شرایط ملی پوشان به طور کامل از سوی سرمربی تیم ملی بیان شد. امیدوارم حسین توکلی با هدایت ملی پوشان باعث تداوم افتخار آفرینی های تیم ملی در مسابقات آینده شود.

حسین توکلی با حضور در رقابت‌های قهرمانی کشور به بررسی شرایط فنی و میزان آمادگی سایر ورزشکاران و شناسایی استعدادها خواهد پرداخت.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو