شروع مذاکرات بارسلونا با عثمان دمبله برای تمدید قرارداد

منبع: طرفداری

1

1401/11/14

18:30


شروع مذاکرات بارسلونا با عثمان دمبله برای تمدید قرارداد

بارسلونا در روند تمدید قرارداد بازیکنان خود به منظور حفظ آن ها برای آینده تیم، این بار به سراغ دمبله رفته است.

طرفداری | بند فسخ قرارداد عثمان دمبله، وینگر فرانسوی بارسلونا در تابستان به 50 میلیون یورو کاهش می یابد و همین مسئله باعث نگرانی بلوگرانا شده است.

به گزارش موندو دپورتیوو، بارسلونا صحبت ها با مدیربرنامه عثمان دمبله، موسی سیسوکو برای تمدید قرارداد وینگر فرانسوی را آغاز کرده است. با توجه به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی، بارسلونا در حال برنامه ریزی برای آینده باشگاه است و مذاکرات برای تمدید قرارداد چند بازیکن را آغاز کرده است. عثمان دمبله تا تابستان 2024 با بارسلونا قرارداد دارد و باشگاه می خواهد قرارداد بلندمدت جدیدی را به او پیشنهاد کند. به خصوص که بند فسخ قرارداد این وینگر 25 ساله در تابستان به 50 میلیون یورو کاهش پیدا می کند و با توجه به مبالغی که تیم های انگلیسی برای جذب بازیکن خرج می کنند، بارسلونا در این مورد نگران است و نمی خواهد دمبله را به راحتی از دست دهد.

هم ژاوی و هم کادر فنی بارسلونا خواهان ادامه کار دمبله هستند و از عملکرد این وینگر فرانسوی در طول فصل جاری رضایت کامل دارند. عثمان دمبله نیز به ماندن در بارسلونا علاقه نشان داده است و انتظار می رود طرفین خیلی زود به توافق برسند.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو