ادامه روند نزولی امید عالیشاه

منبع: طرفداری

1

1401/11/14

18:31


ادامه روند نزولی امید عالیشاه

امید عالیشاه در روند نمایش های نامطلوب خود در بازی با آلومینوم نیز یکی زا بازیکنان ناموفق پرسپولیس بود

امید عالیشاه یکی ازعوامل تاثیرگذار پرسپولیس در جریان به گل رسیدن آلومینیوم بود تا اشتباه او از سوی هواداران پرسپولیس به یک اشتباه نابخشودنی تعبیر شود.

به گزارش طرفداری، بارها در طرفداری از قدرت آلومینوم روی ضدحملات نوشته و در تحلیل های فنی اشاره شد که تفکر اصلی مهدی رحمتی برای باز کردن دروازه تیم های مثل پرسپولیس آن هم در خانه حریف استفاده از ضدحملات است.

جالب این که یحیی گل محمدی نیز در نشست خبری پیش از بازی در مواجه با سوال یکی از خبرنگاران در مورد این که چه تدبیری برای مقابله با این تاکتیک حریف دارد، تاکید کرد آلومینوم روی ضدحملات خیلی خطرناک است.

 آلومینیوم در ضدحملات خیلی خطرناک است. به ویژه مدافعان ما فردا کار خیلی مهمی دارند. باید گل بزنیم تا بازی را ببریم. از مهاجمانمان نیز برای گل زدن و پیروزی توقع داریم تمرکز بهتری داشته باشند. از آن طرف دفاع کردن هم خیلی مهم است، باید در حمله و دفاع تمرکز خوبی داشته باشیم.

جالب این که دو اشتباه باعث ضربه خوردن پرسپولیس شد که گل محمدی به آن اشاره کرده بود. اشتباه مدافعان میانی در آفساید گیری درحالی که یحیی تاکید کرده بود خوب دفاع کردن خیلی مهم است و سهل انگاری امید عالیشاه در یک موقعیت فوق العاده گلزنی درحالی که گل محمدی گفته بود از مهاجمان توقع دارد تا تمرکز بیشتری داشته باشند.

در دقیقه 43 بازی بود که امید عالیشاه صاحب یک موقعیت خوب گلزنی شد اما او توپ را به سادگی هرچه تمام تر و درحالی که فرصت داشت هم تیمی هایش را در وقعیت بهتری قرار دهد از دست داد و در برگشت هم همان توپ صحنه جنجالی هفته هجدهم را خلق کرد که باعث اخراج بیرانوند از میدان شد.

حال طی 24 ساعت اخیر بسیاری از کارشناسان و به ویژه هواداران در فضای مجازی با اشاره  به این صحنه تاکید می کنند اگر امید عالیشاه این همه ساده انگارانه با این موقعیت برخورد نمی کرد و با خودخواهی کمتری دیگر هم تیمی هایش را می دید، شاید سرنوست دیگری در انتظار یحیی و شاگردانش بود.

به تمام این ها اضافه کنید که عالیشاه در بازی قبلی پرسپولیس مقابل فولاد هم نمایش ضعیفی ارائه داد اما باز هم در بازی با آلومینوم در ترکیب اصلی قرار گرفت.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو