گل محمدی تهدیدش را عملی می کند؟

منبع: طرفداری

1

1401/11/14

18:37


گل محمدی تهدیدش را عملی می کند؟

هنوز مشخص نیست یحیی گل محمدی تیمش را با بازیکنان امید راهی آبادان خواهد کرد یا نه

حضور بازیکنان اصلی پرسپولیس در ابادان در هاله ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش طرفداری، یحیی گل محمدی در نشست خبری بعد از بازی با آلومینیوم در حالی که کاملا برآشفته به نظر می رسید، در ادعایی عجیب مدعی شد هواداران پرسپولیس تا زمانی که او سرمربی است توقع قهرمانی از او نداشته باشند و پرسپولیس از هفته بعد با تیم امید خود راهی مسابقات خواهد شد.

گل محمدی طی دو فصل و نیم حضورش در پرسپولیس نشان داده در مواجه با بحران ها تصمیمات ناگهانی و عجیبی می گیرد. از استعفاهای پیاپی تا اظهارنظرها و اقداماتی که منجر به محرومیت های پیاپی او شده اند.

یحیی در ادامه این بار نیز در مواجه با بحران داوری تصمیم به خودزنی گرفته و ادعا کرده از بازی بعد با تیم امید راهی مسابقات خواهد شد و هواداران پرسپولیس از او توقع قهرمانی نداشته باشند.

اگرچه صحبت های پایانی یحیی موافقان و مخالفان زیادی داشت اما این تصمیم به هیچ وجه مورد دلخواه هواداران پرسپولیس نیست و حتی بسیاری از موافقان همیشگی گل محمدی نیز تاکید دارند پرسپولیس و یحیی نباید پا پس گذاشته و باید تا آخرین لحظه با وجود تمام مشکلات بجنگند.

اما در این میان این ابهام بزرگ وجود دارد که به راستی گل محمدی پای حرف خود می ماند و تیم امید پرسپولیس را راهی مسابقات لیگ برتر خواهد کرد؟

نباید فراموش کرد که حضور تیم امید به جای پرسپولیس در مسابقات لیگ برتر قانونی نیست و تنها بازیکنان رده سنی امید که در لیست بزرگسالان پرسپولیس ثبت شده اند می‌توانند تیم را در مسابقات لیگ برتر همراهی کنند. اما پرسپولیس نیز مثل هر تیم دیگر لیگ برتری، مجاز به ثبت ۲۰ بازیکن با شرایط آزاد (بزرگسال)، ۴ بازیکن زیر ۲۵ سال (با رعایت شرایط ویژه این سهمیه)، ۹ بازیکن زیر ۲۳ سال و ۳۰ بازیکن آکادمی (۱۵ بازیکن زیر ۲۱ و ۱۵ بازیکن زیر ۱۹ سال) است.

از این رو پرسپولیس می‌تواند با بازیکنان پایه ای که در لیست هستند در هفته های آتی در لیگ برتر به میدان برود. اما به راستی گل محمدی تصمیم خود را عملی می کند و در این صورت باید دید واکنش هواداران متعصب و تیفوسی پرسپولیس به این تصمیم یحیی چه خواهد بود.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو