چه کسی علیه گل محمدی اقدام می کند؟

منبع: طرفداری

1

1401/11/14

19:11


چه کسی علیه گل محمدی اقدام می کند؟

یحیی گل محمدی در نشست خبری خود تاکید کرد اتفاقاتی در داخل تیم و بیرون تیم رخ می‌دهد که علیه اوست

پس از مصاحبه یحیی گل محمدی این سوال ایجاد شده که چه کسی در داخل تیم او موضع گیری می کند.

به گزارش طرفداری، یحیی گل محمدی در پایان بازی با آلومینوم صراحتا تاکید کرد در داخل و خارج از تیم اتفاقاتی رخ می دهد که علیه او و پرسپولیس است.

از هفته بعد هم با تیم امید در مسابقات حاضر می‌شویم! مگر اینکه حکم اخراج من را از بالا بالاها بدهند که من را بردارند. از باشگاه ما این اتفاق نمی‌افتد. متأسفانه در این هفته‌های اخیر اتفاقاتی می‌افتد هم داخل تیم و هم بیرون تیم. این هم متأسفانه وضعیت داوری است.

اگرچه گر محمدی اعلام کرد باشگاه او را کنار نمی گذارد اما در ادامه او نام رضا درویش را هم ردیف مهدی تاج و افشاریان و آقای سازمان لیگ! مطرح کرد تا این ابهام ایجاد شود که منظور گل محمدی چیست و او چه مطلبی را می خواهد بیان کند. به راستی چه کسی در داخل تیم بر علیه یحیی کاری انجام داده است. آن هم در حالی که گفته می شود اکثر بازیکنان ارتباط خوبی با او دارند. ضمن این که درویش هم به عنوان مدیرعامل پرسپولیس تا کنون تمام خواسته های مالی یحیی را اجرا کرده و در نقل و انتقالات نیز عملرکد قابل دفاعی داشته است و گل محمدی بعید است مشکلی با او داشته باشد. چرا که تجربه نشان داده مدیرانی که به تعهدات مالی خود عمل می کنند از تیغ انتقادات گل محمدی مصون خواهند ماند. از این رو مشخص نیست چرا گل محمدی نام درویش را هم ردیف تاج و افشاریا و سهیل مهدی و بقیه نفراتی که او به نوعی مخالف نتیجه گیری پرسپولیس قلمداد می کند آورده است.

از این رو بد نیست یحیی توضیح دهد منظور او از عامل یا عومل داخلی که نمی خواهند پرسپولیس نتیجه بگیرد کیست. گفتنی است درویش تا به امروز کوچکترین واکنشی به صحبت های سرمربی تیمش نداشته و حتی در مصاحبه اش از او حمایت هم کرده است.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو