امیدواری کاپیتان تیم ملی بوکس به حضور در المپیک/ محمدپور: فرقی ندارد چه کسی فیکس باشد

منبع: طرفداری

1

1401/11/15

13:01


امیدواری کاپیتان تیم ملی بوکس به حضور در المپیک/ محمدپور: فرقی ندارد چه کسی فیکس باشد

کاپیتان تیم ملی بوکس گفت: به عنوان یک بوکسور باتجربه دوست دارم در خدمت تیم ملی باشم تا بتوانم بهترین عملکرد را داشته باشم.

بوکسور ملی‌پوش اظهار امیدواری کرد در المپیک 2024 پاریس حضور پیدا کند.

به گزارش طرفداری، تمرینات تیم ملی بوکس زیر نظر سرمربی جدید پیگیری می‌شود و احتمالا ملی‌پوشان در دیداری تدارکاتی به مصاف ترکیه و روسیه بروند. سجاد محمدپور کاپیتان تیم ملی، یکی از بوکسورهایی است که در اردو حضور دارد.

بوکسور وزن 57 کیلوگرم ایران، حدود دو ماه پیش در مسابقات قهرمانی آسیا با نایب‌قهرمان جهان مبارزه کرد و با شکست مقابل او از دور رقابت‌ها کنار رفت.

سجاد محمدپور درباره شرایط خود در تیم ملی بوکس اظهار داشت:

بوکسور ملی‌پوش باید همیشه آمادگی خود را حفظ کند. نمی‌توانیم در مدتی که اردو نیست ، بی‌خیال تمرین شویم. در حال حاضر هم که زیر نظر استاد حسین نهرودی و مربیان تیم ملی کار را پیش می‌بریم و شرایط نسبتا خوبی دارم.

وی افزود:

بوکس ایران سال آینده رویدادهای مهمی در پیش دارد. قرار است کادر فنی روز سوم اسفند 1401 یک انتخابی مهم برگزار کند تا در اوزان مختلف نفرات اول را شناسایی کند.

کاپیتان تیم ملی بوکس ادامه داد:

فرقی ندارد چه کسی در تیم فیکس باشد چون مهم موفقیت تیم ملی است اما من به عنوان یک بوکسور باتجربه دوست دارم در خدمت تیم ملی باشم تا بتوانم بهترین عملکرد را داشته باشم.

محمدپور در خصوص نیاز به بازی‌های تدارکاتی خاطرنشان کرد:

شنیده‌ام قرار است با ترکیه و روسیه بازی تدارکاتی داشته باشیم که اتفاق بسیار خوب و مثبتی است اما نمی‌دانم این رقابت در چه تاریخی برگزار می‌شود. فعلا برایم مهم رسیدن به فرم ایده‌آل و موفقیت در رقابت‌های انتخابی است تا بتوانم با فکر باز برای آینده تصمیم‌گیری کنم.

بوکسور ملی‌پوش در پایان درباره شانس کسب سهمیه المپیک به میزان گفت:

بازی‌های آسیایی هانگژو حکم سهمیه المپیک را دارد. البته قبل از آن باید در رقابت‌های جهانی روی رینگ برویم. خیلی با خودم کلنجار رفتم که همه مسائل را ساده بگیرم اما واقعا روزهای مهم و سرنوشت‌سازی پیش روی تیم ملی است و نمی‌توان ساده از کنار آن عبور کرد. امیدوارم که بتوانیم هر هفت سهمیه المپیک را کسب کنیم و اگر لطف خدا شامل حالم شود، من هم مسافر پاریس باشم.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو