ژاوی: تنها نگرانی من قهرمانی در لیگ است و به کسب 100 امتیاز فکر نمی کنم

منبع: طرفداری

1

1401/11/15

16:34


ژاوی: تنها نگرانی من قهرمانی در لیگ است و به کسب 100 امتیاز فکر نمی کنم

ژاوی امیدوار است بوسکتس در بارسلونا بماند.

طرفداری | ژاوی، سرمربی بارسلونا معتقد است سمپائولی به خوبی سویا را احیا کرده است.

به گزارش موندو دپورتیوو، بارسلونا در هفته بیستم فصل 23-2022 لالیگا به مصاف سویا می رود. ژاوی در کنفرانس خبری پیش از این تقابل حاضر شد و در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد. در ادامه صحبت های ژاوی در این کنفرانس خبری را مشاهده می کنید.

  • سویا:

حریف سختی مقابل خود داریم. سمپائولی سویای قدرتمند و رقابت طلب را بازیابی کرده است. او در فاز دفاعی خیلی خوب کار می کند و عملکرد آن ها زیر فشار شدید خوب است. آن ها رقیب سخت و دشواری خواهند بود که می توانند همه چیز را برای ما پیچیده کنند. آن ها بازیکنانی با تجربه بسیار زیاد دارند. فردا آزمون دیگری خواهد بود و باید با کسب سه امتیاز آن را پشت سر بگذاریم.

  • بوسکتس:

در نهایت همه با هم کار می کنیم و تصمیم بر عهده اوست. منتظر تصمیم او هستیم. او بازیکن بسیار مهمی در داخل و خارج باشگاه است، او کاپیتان تیم است که چیزهای زیادی به تیم اضافه می کند. او حق تصمیم گیری در مورد آینده را دارد. خوشحال می شوم اگر در بارسا بماند.

  •  پابلو توره:

او هنوز بازی نکرده است و با او صحبت کرده ایم. پابلو به ریتم و انجام بازی نیاز دارد، با توجه به سنش او نمی تواند سه هفته را بدون بازی کردن سپری کند و خوب است که او در تیم ب بازی می کند.

  • شرایط تیم:

باید در نظر گرفت که هنوز تا پایان فصل زمان زیادی مانده و نتیجه پایانی مهم است. ما شرایط خوبی داریم و گاهی بازی های بهتری انجام داده ایم و گاهی زیاد خوب نبوده ایم، این فوتبال است. بهترین دوران تاریخ بارسا که در آن حضور داشتم را به یاد می آورم و ما همیشه خوب نبودیم، گاهی بازی های ما چندان درخشان نبود. اکنون در شرایط خوبی هستیم، با اختلاف 5 امتیاز در صدر جدولیم و بازیکنان جوان شجاع هستند. تازه یک جام برده ایم اما باید به این فرم خوب خود ادامه دهیم.

  • فرنکی دی یونگ:

او همیشه همین طور بوده است. بارها گفته بودم که او پتانسیل فوق العاده ای دارد تا هر کاری بخواهد را انجام دهد. او تمام چیزهایی که یک هافبک بارسا باید داشته باشد را دارد و یکی از بهترین های جهان است. همیشه طرفدار او بودم.

  • مخارج چلسی:

اگر این هزینه ها را کرده اند برای این است که قادر به انجام آن هستند. نمی دانم قوانین در لیگ برتر چگونه است اما ما روی قوانین و لیگ خود تمرکز می کنیم و این طور عمل می نماییم.

  • مدعی قهرمانی:

حس مدعی بودن ندارم، بیشتر حس می کنم یکی از گزینه های قهرمانی هستیم و این یک هدف برای ماست. با قهرمان فعلی لیگ و لیگ قهرمانان رقابت می کنیم و با توجه به قدرت رئال مادرید، رقابت برای کسب عناوین سخت خواهد بود. صدرنشینی فشارهایی را به همراه دارد و تا آخرین لحظه خواهیم جنگید.

  • بالده:

پیشرفت سریع او ما را متعجب کرده و با وجود این که فقط 19 سال دارد، در سطح بالایی قرار دارد. روی نقاط ضعف او کار می کنیم. برای او بسیار خوشحالیم و او لایق این شرایط است.

  • کونده:

شرایط طبیعی این است که در پست مدافع وسط بازی کند که پست ذاتی اوست اما او خیلی خوب با شرایط بازی در پست مدافع راست وفق پیدا کرده است.

  • کسب 100 امتیاز در لیگ:

به آن فکر نمی کنم. نگران من قهرمانی در لیگ است حتی اگر فقط 70 امتیاز کسب کنیم. هدف ما قهرمانی است و اگر به رکوردی برسیم، از آن استقبال می کنیم اما مهم قهرمانی است.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو