سیمونه اینزاگی: میلان وضعیت خوبی ندارد اما بازی فردا یک دربی است؛ اشکرینیار احتمالا از ابتدا بازی می کند

منبع: طرفداری

1

1401/11/15

17:23


سیمونه اینزاگی: میلان وضعیت خوبی ندارد اما بازی فردا یک دربی است؛ اشکرینیار احتمالا از ابتدا بازی می کند

اینزاگی معتقد است اینتر باید در مقابل میلان تیمی با عزم و اراده باشد

سیمونه اینزاگی، سرمربی ایتالیایی اینتر می گوید میلان اشکرینیار به خوبی در حال کار است و در مقابل میلان احتمالا از ابتدا در ترکیب قرار می گیرد. 

طرفداری | به نقل از اف سی اینتر نیوز، سیمونه اینزاگی در کنفرانس خبری قبل از دربی دلامادونینا حاضر شد و پاسخگوی خبرنگاران بود:

دربی یک مسابقه بسیار مهم برای هر دو تیم است. ما به ذهنیت درست نیاز داریم و آماده هستیم تا تمام توان خود را بگذاریم. از راهیابی به نیمه نهایی کوپا ایتالیا که در ماه آوریل به آن فکر خواهیم کرد، خوشحالیم. ما بازی‌های زیادی با میلان انجام داده‌ایم و همه دربی ها همیشه متفاوت هستند. مسابقات کوپا و سوپرکاپ به ما اجازه دادند دو جام مهم را کسب کنیم در حالی مسابقات ما با میلان در سری آ با شروع از اولین دربی که در آن با از دست دادن یک پنالتی به تساوی رسیدیم، ناامیدکننده بوده اند، بنابراین نیاز داریم با تمرکز مناسب با آن‌ها روبرو شویم. باید رویکردی متعادل در پیش بگیریم زیرا نمی‌خواهیم با صرف انرژی ذهنی زیاد به مسابقه برسیم.

میلان تیم با کیفیتی است

دو تیمی که سال گذشته برای اسکودتو جنگیدند و سوپرکاپ را برگزار کردند، روبروی هم قرار می گیرند و هر دو می‌خواهند بازی خود را انجام دهند. در اینگونه مسابقات لحظات و اتفاقات در نتیجه بازی تاثیر زیادی می گذارند. دربی مسابقه ای خاص است، میلان در حال حاضر وضعیت خوبی ندارد اما آنها قهرمان ایتالیا هستند و به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسیده اند. میلان تیم باکیفیتی است و من برای آنها احترام زیادی قائل هستم و باید دوندگی، عزم و توجه لازم را داشته باشیم.

بهتر عمل کردن در دربی های حذفی نسبت به لیگ؟ آمار و داده ها واضح هستند. سال گذشته دو امتیاز اختلاف بین دو تیم بود و امسال هم دو امتیاز و ما در بازی های حذفی بهتر عمل کردیم. با این حال، من انتظار دیدن یک میلان ناامید و ضعیف مقابل اینتر را ندارم، برعکس آنها می خواهند دربی مهمی داشته باشند و برای آنها احترام زیادی قائل هستم.

انتقام دربی سال گذشته که آن هم 5 فوریه برگزار شد؟ من حتی دربی سوپرکاپ اخیر را به خاطر ندارم، چه برسد به دربی یک سال پیش. همانطور که گفتم نتیجه بازی هایی مثل دربی می تواند در یک لحظه رقم بخورد و ما باید استفاده از اتفاقات بازی به نفع خود خوب عمل کنیم. 

اسکودتو هدف اینتر است یا پیشروی در لیگ قهرمانان؟ در این مقطع از فصل، هر امتیاز برای هر هدفی بسیار مهم است. تاثیر اختلاف افتادن با ناپولی؟ هیچ چیز تغییر نمی کند. ما می دانیم که چنین فاصله ای وجود دارد. همانطور که گفتم هر امتیاز برای هر هدفی بسیار مهم است. ما فقط به اتفاقاتی که در اینتر می افتد نگاه می کنیم.

اشکرینیار دیگر کاپیتان اینتر نخواهد بود

فیکس بودن اشکرینیار؟ من انتخاب های او را قضاوت نمی کنم. او یک فرد و یک بازیکن منحصر به فرد است که همیشه خیلی خوب کار می کند. هنوز تمرینات خود برای مسابقه فردا را تکمیل نکرده ایم اما اشکرینیار احتمالا از اول در ترکیب قرار می گیرد. موضوع کاپیتانی؟ اشکرینیار با توجه به اتفاقاتی که افتاد دیگر کاپیتان ما نخواهد بود، اما مدیران باشگاه در مورد این موضوع با آرامش با او صحبت کردند. کاپیتان اصلی هندانوویچ است و سپس بروزوویچ، دی آمبروزیو و لائوتارو. چیزی که بیشترین اهمیت را برای من دارد بازی است (نه کاپیتانی). 

لائوتارو پس از جام جهانی؟ او صرف نظر از جام جهانی یک سال است که به این شکل بازی می کند و در دوازده ماه گذشته عملکردی با ثبات و خوبی داشته و به خاطر نحوه کارش شایسته آن بوده است. لائوتارو در سه ماه اول فصل گذشته در چنین فرمی قرار نداشت اما این شرایط برای همه بازیکنان اتفاق می افتد. امیدواریم لائوتارو با همین فرم ادامه دهد. 

لوکاکو در حال پیشرفت است

لوکاکو؟ او به مانند کوریا در حال رشد است و در بازی مقابل آتالانتا نیز عملکرد خوبی داشت و هرچه زمان می گذشت بهتر می شد. امیدوارم بتوانم همه بازیکنان از جمله بروزوویچ و هنداوویچ را به بهترین شرایط برسانم. سپس سعی می کنم بهترین انتخاب ها را برای هر مسابقه داشته باشم. من خیلی با روملو صحبت می کنم. او در دوران حرفه ایش برای اولین بار است که با مصدومیت های پی در پی مواجه شد، من نیز در زمان بازی خود بعد از 26 سالگی مصدومیت های زیادی داشتم. او پس از مصدومیت برگشته و اکنون برای رسیدن به بهترین فرم خود تلاش می کند و در چند جلسه تمرین آخر خوب کار کرده است. مشکلات لوکاکو در زمین بازی؟ او متاسف است زیرا نتوانست همانگونه که می خواست به تیم کمک کند اما این وضعیت به او بستگی نداشت. می دانیم اگر او به اوج برگردد چه بازیکنی است. 

بروزوویچ؟ مارسلو برای ما بسیار مهم است. ما لوکاکو و بروزوویچ را در دسترس نداشتیم و در جبران غیبت آنها بسیار خوب کار کردیم. چالهان اوعلو در آن نقش بسیار خوب عمل کرد در حالی که اصلانی دیگر بازیکن ما در آن پست نیز در حال رشد است. اصلانی نشان داده در بازی های مهمی مثل دیدار با آتالانتا می تواند از نیمکت وارد زمین شود و مسلط کار کند. 

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو