چشم مهاجمان روشن؛ عزت پورقاز هم مدعی آقای گلی لیگ برتر شد!

منبع: طرفداری

1

1401/11/15

18:29


چشم مهاجمان روشن؛ عزت پورقاز هم مدعی آقای گلی لیگ برتر شد!

مهاجمان لیگ برتر حواس شان به عزت پورقاز هست؟ مدافع باتجربه هوادار، حالا با 4 گل مدعی آقای گلی لیگ برتر است!

آمار بهترین گلزنان لیگ فوتبال ایران هر روز بدتر می شود، با وجود این که امروز 4 گلزن در لیگ فوتبال ایران به شش گل رسیده اند اما آمار تاثر برانگیز آنها به چشم می آید.
به گزارش طرفداری، صدرنشینان جدول گلزنان لیگ برتر بیست و دوم ایران با گذشت 18 هفته و به عبارتی در 18 بازی شش گل زده اند، یعنی 0.33 گل در هر بازی و یک گل زده در 3 بازی، آماری که بدتر از این امکان ندارد. البته لوکادیا کمتر از 10 بازی در خدمت پرسپولیس بود و محمد عباس زاده هم تقریبا همین حدود برای تراکتور بازی کرد اما به هرحال 18 هفته از لیگ برتر گذشته و آقای گل های فعلی ما 6 گله هستند.
اگر این آمار یک گل در ازای هر سه هفته ادامه دار باشد، در پایان مسابقات فوتبال لیگ برتر، بهترین گلزن لیگ برتر تنها 10 گل خواهد زد که بدترین آمار تاریخ فوتبال لیگ در کشورمان است.
بدتر از هر چیز این که در این لیگ، یک مدافع خوب مثل عزت الله پورقاز که برای هوادار گل برتری را برابر نفت آبادان در این هفته به ثمر رساند حالا 4 گله شده است، این مدافع 35 ساله و 4 گله، می تواند خودش را مدعی آقای گلی در لیگ بداند!
قرار دادن نام پورقاز در این قیاس، توهین به او نیست که البته مدافعی با استانداردهای او بسیار هم فراتر از فوتبال ما کار کرده است بلکه از ضعف فوتبال ماست که اگر روزی پورقاز بتواند بهترین گلزن لیگ فوتبال ما شود هم با این استاندارد دور از ذهن نخواهد بود.
شهریار مغانلو، محمد عباس زاده، رضا اسدی و لوکادیا شش گله هستند، لوکادیا از ایران رفته و عباس زاده مصدوم شده است، در این میان تنها چیزی که در این جدول چشمگیر است ضعف گلزنی و فقر گل در فوتبال کشورمان است. از همه بدتر این که لوکادیا هفت هفته است از ایران رفته و هنوز صدر جدول گلزنان را در اختیار دارد!

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو