آرتتا پس از باخت به اورتون: الان بیش از هر زمان دیگری بازیکنانم را دوست دارم

منبع: طرفداری

1

1401/11/15

19:36


آرتتا پس از باخت به اورتون: الان بیش از هر زمان دیگری بازیکنانم را دوست دارم

سرمربی آرسنال پس از شکست برابر اورتون به حمایت از بازیکنانش پرداخت

طرفداری | میکل آرتتا گفت در دقایق پایانی بازی با اورتون مطابق میل این تیم بازی کردند و سطح انرژی‌شان برابر با حریف نبود. 

آرسنال در مسابقه هفته 22 لیگ برتر انگلیس در خانه اورتون آن تیم همیشگی نبود و شاگردان شان دایچ با کسب برد یک بر صفر، خودشان را فعلا از مهلکه جدا کردند. صحبت‌های میکل آرتتا، سرمربی آرسنال پس از باخت به اورتون را به نقل از بی‌بی‌سی می‌خوانید.

اورتون خیلی خوب بود و به آن‌ها تبریک می‌گوییم. شان دایچ و تیمش شایسته احترام هستند. ما ناامید شدیم چون نتیجه‌ای که می‌خواستیم را کسب نکردیم. در 10-15 دقیقه پایانی به خصوص پس از انجام تغییرات، به حریف چند ضربه آزاد دادیم و تصمیم‌هایی عجولانه گرفتیم. این دقیقا همان چیزی بود که حریف می‌خواست. 

سرمربی آرسنال ادامه داد:  

در یک سوم دفاعی حریف نتوانستیم بُرنده باشیم و این در حالی بود که فرصت‌های خوبی خلق کردیم.  نتوانستیم از نظر سطح انرژی با اورتون برابری کنیم. حریف فیزیکی بازی کرد و برای کنترل کردن بازی مقابل این تیم‌ها باید از نظر فیزیکی با آن‌ها برابری کنید. 

 میکل آرتتا در خصوص سختی مسیر تیمش در ادامه راه صحبت کرد و به حمایت از شاگردانش پرداخت:

الان من تیمم را نسبت به هفته پیش یا ماه پیش بیش‌تر دوست دارم. همراهی کردن با تیمی که برنده می‌شود آسان است. باید در این لحظات متحد بمانیم. برای ما فرش قرمز پهن نکرده‌اند بلکه مسیر ما سخت و پرچالش خواهد بود. سنگ‌هایی بزرگ بر سر راه ما قرار خواهد داشت که باید آن‌ها را از پیش رو برداریم. تحت هر شرایطی به این بازیکنان افتخار می‌کنم. 

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو