تقویت زیرساختهای گردشگری راهکار مهم توسعه ایلام است

منبع: همگردی

1

1401/12/2

16:41


میراث آریا/ براساس گزارش های منتشر شده، تقویت زیرساختهای گردشگری راهکار مهم توسعه ایلام است.

محمد سبحان حسنی، معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام و هیئت همراه و فرزاد شریفی مدیر کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان از زیرساختهای گردشگری شهرستان دهلران در راستای ارتقای صنعت گردشگری و ثبت درختان کهنسال منطقه همچنین ایجاد واحدهای بومگردی و کمک به زیرساخت غار هویر و حمایت ویژه برای تقویت این زیرساختها بازدید کردند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام در حاشیه این بازدید گفت: توسعه زیرساختهای گردشگری در استان با حمایت های ویژه مسئولان باید تقویت شود.

محمد سبحان حسنی زیرساختهای گردشگری شهرستان دهلران را یکی از ظرفیت های مهم سرمایه گذاری در استان دانست و اظهار کرد: بهره گیری از ظرفیت های گردشگری یکی از راهکار های مهم توسعه استان ایلام است.

او افزود: طرح های بهسازی و ترمیم زیرساختهای گردشگری در استان در حال اجراست که با اتمام آنها تحولی گردشگری ایلام ایجاد می شود.

حسنی بیان کرد: توسعه و تکمیل زیرساختها در محور های گردشگری باید یکی از مهمترین برنامه های اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان باشد.

او تصریح کرد: حمایت موثر از سرمایه گذاری بخش خصوصی در مناطق نمونه گردشگری براساس طرح جامع مصوب منطقه از دیگر برنامه ها در راستای توسعه زیرساختهای بخش گردشگری استان محسوب می شود.

تقویت زیرساختهای گردشگری راهکار مهم توسعه ایلام است

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو