پاری سن ژرمن علاقه‌مند به استخدام دوباره توماس توخل؛ بازگشت به چلسی غیرممکن است

منبع: طرفداری

1

1401/12/2

16:42


پاری سن ژرمن علاقه‌مند به استخدام دوباره توماس توخل؛ بازگشت به چلسی غیرممکن است

بازگشت توماس توخل به پاری سن ژرمن با مدیریت جدید، اصلا اتفاق بعیدی نیست

طرفداری | سران پاری سن ژرمن مایلند با استخدام دوباره توماس توخل، به اشتباه در اخراج او در دفعه نخست اقرار کنند.

به گزارش استاندارد، به دنبال عملکرد متزلزل پاری سن ژرمن در هفته‌های اخیر احتمال اخراج کریستوف گالتیه بالا رفته و مدیران پی‌اس‌جی در حال از دست دادن اعتمادشان نسبت به این سرمربی 55 ساله فرانسوی هستند. گزینه اول پاری سن ژرمن برای جانشینی گالتیه، توماس توخل خواهد بود. این سرمربی آلمانی در ابتدای سال 2020 از سرمربی‌گری پاری سن ژرمن برکنار شد اما بلافاصله هدایت چلسی را برعهده گرفت و توانست این تیم را فاتح لیگ قهرمانان اروپا کند.

علاقه سران پاری سن ژرمن به همکاری توخل به این معنا است که آن‌ها اشتباه‌شان در اخراج او را پذیرفته‌اند. البته لئوناردو، مدیر ورزشی پیشین پی‌اس‌جی رابطه بدی با توخل داشت و این رابطه بد به جدایی سرمربی 49 ساله آلمانی منجر شد. توخل در صورت بازگشت به پاری سن ژرمن باید با لوییس کامپوس تعامل داشته باشد. توخل برای بازگشت به پاریس، چند تضمین خواهد خواست؛ حمایت باشگاه از او در برابر بازیکنان و عدم دخالت در فعالیت‌های نقل‌وانتقالاتی با هدف تمرکز روی سرمربی‌گری. البته ژوزه مورینیو یکی‌دیگر از گزینه‌های پاری سن ژرمن است اما سرمربی پرتغالی دوست دارد در آاس رم بماند. 

توماس توخل که در سپتامبر 2022 از هدایت چلسی برکنار شد، مایل است در یک تیم بزرگ و جاه‌طلب کار کند. به دنبال نتایج ضعیف گراهام پاتر در چلسی، شایعاتی در رابطه با بازگشت توخل به استمفوردبریج مطرح شد اما چنین بازگشتی غیرممکن است چون سران چلسی از پاتر حمایت می‌کنند. علاوه‌براین سرمربی آلمانی با شیوه کاری مالکان تازه چلسی کنار نمی‌آید و رابطه‌شان خوب نیست. 

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو