درخواست اتلتیکو مادرید برای دادن بیانیه‌ای مشترک علیه بارسا گیت؛ مخالفت بارسلونا و تعلل رئال مادرید

منبع: طرفداری

1

1401/12/2

16:42


درخواست اتلتیکو مادرید برای دادن بیانیه‌ای مشترک علیه بارسا گیت؛ مخالفت بارسلونا و تعلل رئال مادرید

به نظر می‌رسد در اسپانیا به جز رئال مادرید، همه بر علیه بارسلونا متحد شده باشند

پس از آنکه برخی رسانه‌ها از جمله کادناسر و آاس مدارکی در مورد رشوه دادن بارسلونا به کمیته داوران لالیگا منتشر کردند، فوتبال اسپانیا فضای ملتهبی به خاطر این موضوع پیدا کرده است.

طرفداری | به گزارش رلوو، در نشست بین سران تیم‌های لالیگا 1 و لالیگا 2 که در مقر این لیگ در شهر مادرید برگزار شد تا در مورد سقف دستمزد‌ها بحث شود و مشخص شوند، موضوعات دیگری نیز مطرح شدند. رسوایی داوری در مورد رشوه بارسلونا به خوزه ماریا انریکه نگریرا نایب رئیس سابق کمیته داوران لالیگا، بخش زیادی از این صحبت‌ها را به خود اختصاص داده بود. میگل آنخل خیل مارین مدیر عامل اتلتیکو مادرید در این جلسه درخواست کرد که تمامی باشگاه‌ها، یک بیانیه مشترک اعتراضی و در محکومیت آنچه که اتفاق افتاده، صادر کنند.

متئو آلمانی که نماینده بارسلونا در این جلسه بود، با این پیشنهاد مخالفت کرده و بیان کرد که به طور منطقی، بارسلونا نمی‌تواند چنین بیانه‌ای را صادر کند و همچنین رئال مادرید نیز که یکی از وکلایش در این جلسه حضور داشت، تمایل زیادی برای این کار نشان نداد. این وکیل بیان کرد از بابت این موضوع نگران هستند و دوست دارند هر چه زودتر راه حلی برای این موضوع پیدا شود اما او به طور محتاطانه‌ای، فاصله‌‌اش با این موضوع را حفظ کرد و اعلام کرد بدون مشورت با مدیران ارشد باشگاه، نمی‌تواند تعهدی در این‌باره بدهد. سایر تیم‌ها نیز از این ایده و دادن چنین بیانه‌ای استقبال کردند. خاویر تباس رئیس لالیگا نیز این موضوع را تایید کرده است. او در مصاحبه با این نشریه اسپانیایی گفت: 

اکثر باشگاه‌ها حتی خود بارسلونا، بسیار نگران این موضوع هستند. این لطمه بزرگی به فوتبال اسپانیا خواهد زد و همه، حتی بارسلونا می‌خواهند این موضوع به طور کامل بررسی شود. اتلتیکو مادرید خواسته صادر شدن بیانیه شد و نظر ما این است که بهتر است چنین کاری انجام نشود. من قصد ندارم در این ماجرا، پشت باشگاه‌ها پنهان شوم. روال کار ما همین است و اگر باشگاه‌ها آن را دوست ندارند، باید مرا اخراج کنند.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو