تور مجازی ۳۶۰ درجه سان فرانسیسکو | مشهور ترین شهر آمریکا

منبع: تاپ تراول

1

1401/12/24

13:44


سان فرانسیسکو در این مقاله از معرفی تورهای مجازی مجله گردشگری تاپ تراول تصمیم گرفتیم تا سری به کشور…

سان فرانسیسکو

در این مقاله از معرفی تورهای مجازی مجله گردشگری تاپ تراول تصمیم گرفتیم تا سری به کشور آمریکا بزنیم و تور مجازی سان فرانسیسکو که یکی از مشهورترین شهرهای این کشور است را برای شما علاقمندان به بازدید از مکانهای جدید قرار دهیم. پس در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر با این شهر جذاب و مشهور آشنا شوید

سان فرانسیسکو

سانفرانسیسکو یکی از مشهورترین شهرهای ایالات متحده است که مسیر آن به طور جدایی ناپذیر با تاریخ این کشور مرتبط است. بومیان آمریکا هزاران سال قبل از ورود اروپایی ها در این سرزمین ساکن بودند. این شهر در سال 1769 زمانی که یک حزب اکتشافی اسپانیایی به رهبری دون گاسپار د پورتولا به این منطقه رسیدند تأسیس شد که پس از ادعای استقلال مکزیک، شهر سانفرانسیسکو و همچنین کل ایالت کالیفرنیا به قلمرو مکزیک تبدیل شدند.که پس از جنگ مکزیک و آمریکا در سال 1846، این شهر به ایالات متحده باز گردانده شد.

شهر سانفرانسیسکو در قرن نوزدهم با کشف طلا در کالیفرنیا رشد سریعی را تجربه کرد. بطوری که در طی 2 سال (از ژانویه 1848 تا دسامبر 1849) جمعیت سانفرانسیسکو از 1000 نفر به 25000 نفر افزایش یافت. این امر سانفرانسیسکو را به بزرگترین شهر در غرب رودخانه می سی سی پی تبدیل کرد تا اینکه لس آنجلس در سال 1920 این عنوان را به دست آورد.

آب و هوای شهر سانفرانسیسکو

شهر گلدن گیت به دلیل آب و هوایش معروف است که می‌تواند چندین بار در روز از شرایط ابری و بارانی به آفتابی و گرم تغییر کند. سانفرانسیسکو دارای آب و هوای مدیترانه‌ای با زمستان‌های معتدل و تابستان‌های گرم و خشک است. هوا به اندازه کالیفرنیای جنوبی گرم نیست و مه یک امر عادی در کل شهر خواهد بود. سردترین ماه سانفرانسیسکو ژانویه است، جایی که دمای هوا در طول شب به 8 درجه سانتی گراد کاهش می‌یابد. گرم‌ترین دما در ماه سپتامبر است که دمایی در حدود 20 درجه سانتی گراد دارد.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو