کالدرون:هیچ مشکلی نیست جز مهاجمی که نیامده

منبع: ورزش 3

12

1398/5/20

19:10


گابریل کالدرون می گوید از مهاجم خارجی شناخت دارد و ویژگی های او به کار پرسپولیس خواهد آمد.

کالدرون:هیچ مشکلی نیست جز مهاجمی که نیامده

به گزارش "ورزش سه"، گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی تیم پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز سرخپوشان در میان خبرنگاران حاضر شد و در خصوص موضوعات مختلف اظهار نظر کرد. او درباره قرعه کشی لیگ گفت: اول از همه عیدتان مبارک باشد. تمام بازی ها خیلی مهم هستند، ما سه بازی خیلی مهم در پیش داریم، قرعه کشی اسمش با خودش است، ما هر بازی که باشد آماده هستیم و بازی ها را پیش می بریم.

 

کالدرون در خصوص برگزاری دربی در هفته چهارم عنوان کرد: دربی خیلی زود انجام می شود و باید بازی کنیم. برنده یا بازنده هر کسی هم باشد فرقی نمی کند، باید پیش برویم و به هر حال باید بازی کرد.

 

سرمربی آرژانتینی همچنین به مهاجم خارجی پرداخت و اظهار داشت: تائید شده که مهاجمی که سه شنبه می آید برزیلی است. ویژگی هایی که ما لازم داریم را دارد.

 

وی در خصوص آمار این مهاجم برزیلی افزود: او یک بازیکن خیلی جوان است با یک آینده روشن. به اروپا منتقل شد اما مجبور شد به برزیل برگردد چون به او بازی نمی دادند. اما همچنان جوان است و همچنان بازیکن خوبی به شمار می رود. همانطور که ما یک بودجه مشخصی را داریم، باید دنبال بازیکنان خوب بگردیم که باید یک راندمان بازی خوب داشته باشند و من تائید می کنم او راندمان خوبی خواهد داشت. با بودجه ای که داریم سخت است بازیکن نامی و مشهور بیاوریم.

 

سرمربی آرژانتینی تیم پرسپولیس در پاسخ به سوالی پیرامون تاخیر باشگاه پرسپولیس در جذب مهاجم خارجی گفت: من در نهایت آنچه باشگاه به من گفته بود گوش می کردم و بازیکنان مشخصی به من پیشنهاد می شد که باید انتخاب می کردم و باشگاه در نهایت مذاکره می کرد. این بازیکن هم قرار شد دوشنبه با او مذاکره شود و چهارشنبه با ما کار خود را شروع کند. من هم طبیعتا ناراحتم که این روند به تاخیر افتاد. ولی خارج از بحث مذاکرات، بازیکن مالیایی را نتوانستیم جذب کنیم و به این شکل پیش رفت.

 

او درباره شایعه ناراحتی از ایرج عرب به خاطر دریافت نکردن حقوق خود، گفت: نه اینطور نیست. من اصلا صحبتی درباره حقوقم با باشگاه نکرده ام. مهم این است که اینجا هستم و چیزی نیست که بابت آن از باشگاه طلب داشته باشم. فقط بحث مهاجم خارجی است که صحبت های آن انجام شده و مذاکره می کند و الان آماده هستیم که کار را شروع کنیم.

 

کالدرون در مورد اینکه بازیکن برزیلی انتخاب خودش بوده یا باشگاه  و همچنین موضوع بودجه باشگاه پرسپولیس برای خرید این بازیکن، اظهار داشت: من بخش مالی قضیه را اطلاع ندارم. فقط می دانم این بازیکنی است که ما را راضی می کند و خوب کار خواهد کرد. بازیکن قوی و هوشمندی است و با علی علیپور و خط هافبک هماهنگ می شود.

 

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو