بیرانوند از مامور انتظامی حلالیت طلبید(عکس)

منبع: ورزش 3

8

1398/5/20

19:34


علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش پرسپولیس در سفری یکروزه به بوشهر از استواریکم افشین مهدویان مامور نیروی انتظامی عذرخواهی کرد.

به گزارش ورزش سه ، این سفر با همراهی جلال حسینی و حسین ماهینی و برای ختم غائله ای بود که بیرانوند آن را در حالت عصبانی ایجاد کرده بود. زمانی که مامور انتظامی درحال عکس گرفتن با جلال حسینی بود و بیرانوند او را از این موقعیت دور کرد. بعد از انتشار فیلم این صحنه در فضای مجازی بیرانوند انتقادات زیادی را تحمل کرد و حتی از سوی کمیته انضباطی به سه جلسه محرومیت تعلیقی محکوم شد. با این حال او امروز به بوشهر رفت تا در یک آیین رسمی از کار خود عذرخواهی کند. 


بنابر آنچه خبرنگار ایرنا از بوشهر مخابره کرده ، بیرانوند در این مراسم که با پوشش حداکثری رسانه ها همراه بود،حرفهایی در پوزش از مامور افشین مهدویان به زبان آورد و از او حلالیت طلبید.او گفت : برخورد نامناسبم با مامور یگان امداد ناجا در حاشیه بازی پرسپولیس و پارس جنوبی جم به دلیل فضای پراسترس بازی نهایی لیگ اتفاق افتاد که این یک رفتار ناشایست بود. همواره خود را قدردان تلاش های ماموران نیروی انتظامی می‌دانم و چنین رفتاری بدون سوء نیت و تنها ناشی از استرس بازی پایانی لیگ بوده است.


وی ادامه داد: علاوه بر اینکه در یک برنامه تلویزیونی به طور رسمی در حضور مردم از مجموعه پرتلاش و زحمتکش ناجا عذرخواهی کردم با این حال اکنون نیز به صورت حضوری به بوشهر آمدم تا از مامور ناجا عذرخواهی کنم و دست وی را می‌بوسم.


این اتفاق در بازی پارس جم – پرسپولیس در 26 اردیبهشت رخ داده بود.

 

بیرانوند از مامور انتظامی حلالیت طلبید(عکس)

مطالب مشابه