بازگشت رسول خطیبی به میادین (عکس)

منبع: ورزش 3

7

1398/5/20

19:50


رسول خطیبی سرمربی جوان ماشین سازی در دیدار تمرینی تیم اش پا به توپ شد.

به گزارش ورزشی سه، رسول خطیبی جزو معدود فوتبالیست های بازنشست شده دهه اخیر است که توانسته استایل فوتبالی خود را حفظ کرده و آمادگی بدنی خود همچون دوران بازیکنی در مربیگری نیز داشته باشد.

 

خطیبی در طول تمرینات تیم خود پا به پای بازیکنان تیم اش بازی می کند و در برنامه های تاکتیکی نیز در نقش یک بازیکن کلیدی حضور یافته و برای بازیکنان تاکتیک آموزشی را هم بصورت تئوری و هم بصورت عملی آموزش می دهد.

 

تیم ماشین سازی امروز در محل تمرین خود یک دیدار تمرینی با تیم جوانان ماشین برگزار کرد و به بازیکنانی که در دیدار تدارکاتی روز گذشته فرصت بازی نیافته بودند بازی داد. 

 

بازگشت رسول خطیبی به میادین (عکس)

 

در بین نیمه خطیبی از عدم حمایت خوب مهاجمان توسط هافبک ها گلایه داشت تا اینکه خودش شماره هفت سامان نریمان جهان را بر تن کرده و وارد زمین شد تا بصورت عملی هافبک تیم خود برای حمایت بهتر فوروارد ها توجیه کند و جالب اینکه آمادگی خوبی نیز از خود نشان داد و اکثر ارسال های او به موقعیت های گل تبدیل می شد.

 

خطیبی در سال های ابتدایی مربیگری خود سابقه بازیکن و مربی بودن را در لیگ یک و لیگ برتر در سابقه دارد  و در این دیدار نیمه اول با نتیجه دو  بر یک به نفع یاران خطیبی بود در نیمه دوم با حضور خطیبی و تبدیل به برد 9 بر یک شد.

 

بازگشت رسول خطیبی به میادین (عکس)

 

بازگشت رسول خطیبی به میادین (عکس)

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو