خودنمایی محمدی در پرتغال با شلیک و تک‌شاخ

منبع: ورزش 3

16

1398/5/20

20:18


خرید ایرانی آوس پرتغال در نخستین بازی فصل موفق شد برابر بواویستا گلزنی کند و نمایش درخشانی داشته باشد.

خودنمایی محمدی در پرتغال با شلیک و تک‌شاخ

به گزارش "ورزش سه"، در چارچوب بازی‌های هفته اول لیگ برتر پرتغال، تیم آوس که مهرداد محمدی را برای نخستین بار به‌عنوان مهاجم در ترکیب داشت، از ساعت ۱۹:۳۰ امشب در استادیوم دو بسا سسولو مقابل تیم بواویستا قرار گرفت.

 

بواویستا شروع خوبی در این مسابقه داشت و در دقیقه ۶ برابر یاران محمدی به گل رسید، اما آوس قبل از پایان نیمه اول نتیجه را جبران کرد و با نمایش موثر ملی پوش ایرانی خود کار را به تساوی کشید.

 

در دقیقه ۴۱ آوس صاحب یک ضربه ایستگاهی در نزدیک خط عرضی زمین شد که پاس به عقب ولینتون جونیور برزیلی به قوس محوطه جریمه را مهرداد محمدی با شوت زمینی پای چپ و دقیق، به زیباترین شکل به گوشه دروازه بواویستا فرستاد و خوشحالی خاص خود با نشان دادن تک‌شاخ را مقابل دوربین‌ها به نمایش گذاشت.

 

خودنمایی محمدی در پرتغال با شلیک و تک‌شاخ

 

بواویستا که از امتیاز میزبانی بهره می‌برد، در دقیقه ۷۶ صاحب یک ضربه پنالتی شد که رافائل کاستا از این فرصت استفاده کرد و توانست گلزنی کند تا یاران محمدی نتوانند در این مسابقه صاحب امتیاز شوند و با نتیجه ۲ بر یک، در نخستین بازی فصل شکست بخورند.

 

مهرداد محمدی که در بازی‌های تدارکاتی آوس موفق به گلزنی شده بود، امشب در نخستین بازی فصل نیز یک گل زیبا به ثمر رساند و با وجود شکست تیمش، بهترین بازیکن زمین شد.

 

مهاجم فصل قبل سپاهان با ۴ دریبل موفق، ۱۰ پاس صحیح، یک پاس کلیدی و خطرناک، یک سانتر دقیق و یک گلی که برابر بواویستا به ثمر رساند، نمایش موثری در شروع کارش در لیگ برتر پرتغال داشت.

 

خودنمایی محمدی در پرتغال با شلیک و تک‌شاخ

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو