لمپارد: اختلاف منچستریونایتد و چلسی چهار گل نبود؛ نمی‌توانم از عملکرد تیم راضی باشم

منبع: طرفداری

34

1398/5/20

20:26


لمپارد: اختلاف منچستریونایتد و چلسی چهار گل نبود؛ نمی‌توانم از عملکرد تیم راضی باشم

لمپارد معتقد است که می‌توان از شکست سنگین در اولدترافورد درس‌هایی گرفت.

طرفداری- پس از باخت ۴-۰ منچستریونایتد مقابل چلسی، فرانک لمپارد به منصفانه نبودن نتیجه رقم خورده اشاره داشت.

به گزارش BBC، چلسی با وجود برتری در چندین شاخص آماری، در نهایت باخت تلخی را در زمین حریف تجربه کرد. سرمربی آبی‌ها در مصاحبه خود عنوان کرد:

چهار اشتباه، چهار گل. باید منتقد عملکرد خودمان باشیم. نیم ساعت ابتدایی را کنترل کردیم ولی چند تصمیم بد گرفتیم. باید در پایان نیمه اول جلو می‌بودیم. بازی کردن در حالت ۲-۰ یا ۳-۰ برای حریف راحت‌تر بود. نمی‌توانم راضی باشم. آن‌ها سریع هستند و اگر به آن‌ها اجازه فرار پشت دفاع را بدهید، می‌توانند به شما آسیب بزنند. در نیمه اول راحت‌تر بودیم. اما می‌توان درس‌هایی گرفت. حق ندارید در این سطح اشتباهی مرتکب شوید. اما اگر به بازی نکنید، اختلاف دو تیم چهار گل نبود. 

او ادامه داد:  

ما بدون بازیکنان مهم و ملی پوش‌مان هستیم ولی نمی‌خواهم از این به عنوان یک بهانه استفاده کنم. چهار اشتباه کردیم و حریف به گل رسید. این واقعا هشداری برای ما است. ما چلسی هستیم و نمی‌خواهیم به اینجا بیاییم و ۴-۰ ببازیم. برای دقایق زیادی از مسابقه، بازی در حد ۴-۰ نبود اما باید آن را بپذیریم. اما بازی سوپرجام و سپس اولین بازی خانگی در پیش است؛ پس برداشت‌های مثبتی از این بازی خواهیم داشت و البته نکات منفی را هم بررسی خواهیم کرد. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو