ژوزه مورینیو: هری مگوایر بهترین بازیکن منچستر یونایتد برابر چلسی بود؛ مارکوس رشفورد فصل مهمی را در پیش دارد

منبع: طرفداری

8

1398/5/20

20:34


ژوزه مورینیو: هری مگوایر بهترین بازیکن منچستر یونایتد برابر چلسی بود؛ مارکوس رشفورد فصل مهمی را در پیش دارد

برای اولین‌بار پس از اخراج از سمت سرمربیگری منچستر یونایتد، ژوزه مورینیو در اولدترافورد حاضر شد.

طرفداری- ژوزه مورینیو پس از پیروزی 4-0  منچستر یونایتد برابر چلسی از شرایط بازی و تاثیرگذاری بازیکنان جدید منچستر یونایتد گفت.

به گزارش اسکای، ژوزه مورینیو که کارشناس ویژه مهم‌ترین دیدار هفته اول رقابت‌های لیگ برتر انگلیس در فصل 2019/2020 بود، پس از پایان بازی و برتری قاطع شیاطین سرخ در مورد مدافع تازه‌وارد یونایتد، هری مگوایر، گفت:

بله، مگوایر یک سال دیر به این تیم آمد. فکر می‌کنم او شایسته عنوان بهترین بازیکن زمین باشد. او مانند یک صخره مستحکم بود و همان‌گونه که همه ما می‌دانیم، حضور او نه‌تنها از بعد تاکتیکی بلکه از بعد روحی و روانی هم برای منچستر یونایتد حائز اهمیت است. او قدرت بازی‌خوانی فوق‌العاده بالایی دارد و هوشیاری‌اش به تیم کمک می‌کند. او خوب بود و باعث شد لیندلوف هم خوب بازی کند. همیشه گفته‌ام که لیندلوف در کنار بازیکنی مانند مگوایر می‌تواند بسیار بسیار خوب باشد.

شما ممکن است همیشه در خط حمله خطرناک باشید، اما اگر احساس کنید در گوشه‌ای، یک تهدید بالقوه همیشه همراه شماست، آن‌گاه اعتماد به نفس خود را از دست می‌دهید. حضور مگوایر باعث می‌شود منچستر یونایتد بدون نگرانی از عقب زمین، جلو برود و با خیال راحت بازی کند. در این بازی، سه نفر تازه‌وارد یونایتد فوق‌العاده بودند. مگوایر، بهترین بازیکن زمین بود. بیساکا، خیلی محکم، این پسر [جیمز] آمد و گل زد، از این بهتر نمی‌شد.

مورینیو در مورد زننده دو گل در این بازی، مارکوس رشفورد نیز، افزود:

او باید گل‌های بیش‌تری بزند، مخصوصاً که حالا لوکاکو دیگر نیست و من باور دارم که او کیفیت این‌که بهتر و بهتر شود را دارد. او یک پسر با آرزوهای بزرگ است، با اخلاق و تعهد کار می‌کند و می‌خواهد پیشرفت کند. این فصل فرصت بزرگی برای او خواهد بود.

گفتنی است حضور مورینیو در ورزشگاه اولدترافورد واکنش هواداران منچستر یونایتد را در پی داشت و لحظاتی پیش از گل چهارم یونایتد توسط دن جیمز، شعار معروف ژوزه مورینیو در حمایت از مرد پرتغالی توسط جایگاه استرتفورد خوانده شد.

مطالب مشابه