سولسشر: دقیقا به همین دلیل مگوایر را جذب کردیم

منبع: ورزش 3

8

1398/5/20

20:49


اوله گونار سولسشر، سرمربی نروژی منچستریونایتد، از نمایش نیمه دوم تیمش مقابل چلسی رضایت دارد.

سولسشر: دقیقا به همین دلیل مگوایر را جذب کردیم

به گزارش "ورزش سه"، یونایتد در شبی که از موقعیت های خود به خوبی بهره برد موفق شد با 4 گل در اولدترافورد چلسی را مغلوب کرده و شروع بسیار خوبی در این فصل لیگ برتر داشته باشد. دیرک دروازه یونایتد در نیمه اول 2 بار به لرزه درآمد و اوله گونار سولسشر اعتراف می کند آنها کمی خوش شانس هم بوده اند که با برتری به رختکن رفته اند.

 

سولسشر: دقیقا به همین دلیل مگوایر را جذب کردیم

 

اوله گونار سولسشر گفت: "نیمه دوم نمایش فوق العاده ای ارائه دادیم و هم در دفاع مقتدر بودیم و هم در حملات موفق ظاهر شدیم. البته ما خوش شانسی بودیم که در پایان نیمه اول با یک گل برتری راهی رختکن شدیم اما در نیمه دوم توانستیم بر بازی حاکم شده و نمایش خوبی ارائه دهیم. در بین نیمه به خودمان آرامش داده و استرس را از خودمان دور کردیم این پیروزی باور ما به خودمان افزایش می دهد.

 

هر گاه شما از نظر فیزیکی آماده تر باشید می توانید نمایش بهتری ارائه دهید و ماجرا به همین سادگی است. بازیکنانم پیش از این به سختی تلاش کرده اند اما این تازه اول راه است و ما می توانیم تلاش خود را از این هم بیشتر کنیم.

 

عملکرد هری مگوایر؟ او  نمایشی داشت که دقیقا ما به همین دلیل وی را جذب کرده بودیم. هری مگوایر در هر دو محوطه های جریمه حضور داشته و هنگام پا به توپ شدن با آرامش بازی می کرد. مگوایر یک رهبر است و او، داوید دخیا و ویکتور لیندلوف خیلی خوب خط دفاعی را حفظ کردند. داشتن بازیکنانی با شخصیت های بزرگ در بخش دفاعی بسیار مهم است. "

مطالب مشابه