مورینیو: امکان قهرمانی برای یونایتد من وجود نداشت

منبع: ورزش 3

8

1398/5/20

20:51


ژوزه مورینیو، سرمربی مشهور پرتغالی در مورد دوران حضورش در اولدترافورد صحبت کرد.

مورینیو: امکان قهرمانی برای یونایتد من وجود نداشت

به گزارش "ورزش سه"، ژوزه مورینیو بعد از کسب نتایج ضعیف در اواسط فصل قبل و پس از شکست مقابل لیورپول شغل خود را از دست داد و برکنار شد. اما ژوزه مورینیو هنوز معتقد است عملکرد یونایتد در بازار نقل و انتقالات ضعیف بوده و شرایط برای قهرمانی و موفقیت تیمش مهیا نبوده است.

 

ژوزه مورینیو در پاسخ به این سؤال که آیا فکر می کند یونایتد می توانست عنوان قهرمانی را در فصل گذشته کسب کند گفت: "نه، وقتی من گفتم که در فصل قبل آن کسب مقام دومی یکی از بزرگترین موفقیت های دوران مربیگری من بود شوخی نمی کردم و فقط احساس خودم را بیان داشتم.

 

مورینیو: امکان قهرمانی برای یونایتد من وجود نداشت

 

فکر نمی کنم ما فصل گذشته در بازار نقل و انتقالات به اندازه کافی  موفق عمل کردیم تا بتوانیم برای فتح عنوان قهرمانی رقابت کنیم. امیدوارم یونایتد امسال احساس کند که می توانند قهرمان شوند و این یک انگیزه مهم برای آنها خواهد بود.

 

مهم ترین موفقیت احتمالی این فصل یونایتد؟ به عنوان شروع قهرمانی در لیگ اروپا. فکر می کنم منچستریونایتد تاریخ بزرگی دارد و وقتی در رقابت هایی شرکت می کنید که به آنجا تعلق ندارید باید قهرمان شوید. اما در لیگ برتر بازیکنان باید احساس کنند می توانند عنوان قهرمانی را کسب کنند زیرا اگر اینگونه نباشد دچار مشکل می شوند. اما فکر می کنم اگر یونایتد فصل را در جمع چهار تیم برتر به پایان برساند به یک موفقیت بزرگ دست یافته است."

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو