اولیچ: پریشیچ، کیفیت و آمادگی بالایی دارد و بسیار باتجربه است؛ وقتی در سه رقابت هستید و مهره‌های موثرتان زیاد مصدوم می‌شوند، باید مجهزتر وارد شوید

منبع: طرفداری

10

1398/5/20

21:15


اولیچ: پریشیچ، کیفیت و آمادگی بالایی دارد و بسیار باتجربه است؛ وقتی در سه رقابت هستید و مهره‌های موثرتان زیاد مصدوم می‌شوند، باید مجهزتر وارد شوید

ایویکا اولیچ به ستایش از پریشیچ پرداخته است.

طرفداری - به نظر می رسد پریشیچ به زودی رسما بازیکن بایرن مونیخ خواهد بود. بعد از مصدومیت لروی سانه، بایرن مونیخ سراغ وینگر اینتر رفت.

به گزارش بیلد، از ایویکا اولیچ در مورد پریشیچ سوال شده است:

ایوان یک مرد بسیار جالب است و یک نیروی محرکه قوی. من از قبل او را می شناختم و حالا هم به عنوان کمک مربی تیم ملی کرواسی با او کار می کنم. پریشیچ یک بازیکن حرفه ای سطح بالاست که همیشه سعی می کند سقف توانایی هایش را بالا ببرد. او کیفیت و آمادگی بالایی دارد و بسیار باتجربه است.

وی در ادامه افزود:

بایرن مونیخ هنوز هم باید بازیکنان خوبی جذب کند. ترکیب فعلی برای اهداف جاه طلبانه ای که دارند به اندازه کافی خوب نیست. وقتی در سه رقابت مختلف حاضر هستید و مهره های موثرتان زیاد مصدوم می شوند، باید مجهزتر وارد میدان شوید. تیم هایی چون یوونتوس، منچسترسیتی یا بارسلونا تنها در ترکیب 11نفره شان باکیفیت نیستند. تمام کادر بازیکنان شان این کیفیت را نشان می دهد.

 

در ادامه از او در مورد مانژوکیچ سوال شد:

بله او 33ساله است ولی بایرن مونیخ نباید تنها به دنبال جذب بازیکنان جوان باشد. شما به تجربه هم نیاز دارید. ماریو یک بازیکن ارزشمند است و به عنوان یک الگو می تواند راه ارتباط با بازیکنان جوان باشد. او می تواند دو سال دیگر در بالاترین سطح بازی کند. مانژوکیچ می تواند لواندوفسکی را تحت فشار بگذارد.

و در مورد نیکو کواچ:

فصل گذشته برای نیکو سخت بود. فشار زیادی روی او بود و بی رحمانه مورد انتقاد قرار می گرفت. ولی کواچ همیشه آرامشش را حفظ می کند. می دانم که چقدر خستگی ناپذیر است و هر روز کار می کند. امیدوارم این فصل برایش آسان تر باشد. کاش بیشتر برایش احترام قائل باشند؛ هم باشگاه هم مردم.

مطالب مشابه