رشفورد: منچستریونایتد شروع خوبی در لیگ برتر داشت؛ من و مارسیال با گذشت زمان بهتر خواهیم شد

منبع: طرفداری

11

1398/5/20

21:15


رشفورد: منچستریونایتد شروع خوبی در لیگ برتر داشت؛ من و مارسیال با گذشت زمان بهتر خواهیم شد

رشفورد به وعده خود در آخرین مصاحبه‌اش عمل کرد و در بازی با چلسی تاثیر گذار ظاهر شد. 

طرفداری- پس از درخشش در جریان برد ۴-۰ منچستریونایتد مقابل چلسی و به ثمر رساندن دو گل، مارکوس رشفورد از عملکرد انفرادی و تیمی یونایتد رضایت داشت.

به گزارش BBC، مهاجم ملی پوش شیاطین سرخ در ارزیابی کلی خود از مسابقه گفته است:

شروع خوبی بود. در نیمه اول می‌توانستیم سرحال‌تر باشیم ولی چنین چیزی در بازی اول طبیعی است. در نیمه دوم سرحال‌تر بودیم و برنامه‌های آمادگی جسمانی ما در طول پیش فصل، موثر واقع شدند. 

بازی کردن در وینگ چپ و حضور مارسیال در نوک خط حمله

این باعث می‌شود شناور بازی کنیم؛ آنتونی می‌تواند در هر دو پست بازی کند و این گزینه‌های بیشتری را به تیم عرضه می‌کند. از نظر تدافعی کار سختی خواهیم داشت ولی بهتر خواهیم شد. چه در کناره‌ زمین باشم یا وسط‌تر، اوضاع واقعا یکسان است و فقط بازی کردن در سمت چپ، وظایف دفاعی بیشتری دارد. ولی با گذشت زمان بهتر خواهیم شد. اوضاع خوب به نظر می‌رسد ولی هنوز باید روی جوانب بسیاری کار کنیم.

زدن گل اول بازی با اعتماد به نفس بالا از روی نقطه پنالتی

در این روش باید منتظر دروازه‌بان ماند ولی اگر سرنخ زیادی به شما ندهد، آنگاه باید سراغ جهتی بروید که اطمینان بیشتری نسبت به آن دارید. دروازه‌بان سر جای خودش ایستاد و به همین خاطر کار سخت شد. هنگام دویدن به او نگاه کردم تا ببینم جهت مشخصی را در اختیارم می‌گذارد و سپس تصمیم بگیرم به کدام سمت ضربه بزنم.

سبک بازی یونایتد

بر اساس نقاط قوت‌مان بازی کردیم. بازیکنانی داریم که روی ضد حملات خوب هستند. گاها تصمیم نهایی ما را ناامید کرد ولی خیلی از ما بازیکنان جوانی هستیم که باید روی عملکردمان کار کنیم. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو