مادرشوهر رئیس باند تبهکاران/ دستگیری 4 زن پلید در اطرف پارک ملت+ عکس

منبع: رکنا

5

1398/5/20

21:15


مادرشوهر رئیس باند تبهکاران/ دستگیری 4 زن پلید در اطرف پارک ملت+ عکس

فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری مادرشوهر و عروس سابقه دار و ۳ زن دیگر از اعضای این خانواده که در اطراف پارک ملت، مجموعه باغ وحش و خیابان‌های شلوغ مشهد مرتکب ۴۱ فقره سرقت شده اند، خبر داد.
سرهنگ اکبر آقا بیگی در تشریح این خبر گفت: گزارش سرقت‌های سریالی از کیف دستی بانوان در مناطق مختلف شهر مشهد، پلیس را بر آن داشت طرح ویژه‌ای را برای شناسایی و دستگیری عاملان این سرقت‌های تیزدستانه خیابانی در دستور کار خود قرار دهد.
سرهنگ آقا بیگی افزود: تحقیقات تیم‌های دایره تجسس کلانتری ۳۴ بانوان مشهد در حالی آغاز شده بود که گزارش آخرین سرقت به فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد.
وی گفت: بررسی‌های اولیه پرونده نشان می‌داد ۳ زن در خیابانی شلوغ به شاکی پرونده که خانمی تبعه خارجی بود نزدیک شده و در اقدامی تیزدستانه محتویات کیف دستی او شامل یک میلیون دلار پول بحرینی و کارت عابربانک وی سرقت کرده و پس از گذشت ساعتی، از کارت عابربانک مبلغ ۱۴ میلیون تومان برداشت شده است.
سرهنگ آقا بیگی اظهار داشت: پیگیری‌های علمی و تخصصی تیم‌های دایره تجسس کلانتری بانوان ادامه یافت و افسران مجرب پلیس زن توانستند عاملان سرقت که با مراجعه به یک فروشگاه در مشهد ۱۴ میلیون تومان لوازم صوتی و تصویری خریداری کرده بودند را با توجه به سرنخ‌های موجود چهره زنی و مورد شناسایی قرار دهند.
این مقام انتظامی افزود: ماموران کلانتری بانوان مشهد پس از تعقیب و مراقبت‌های نامحسوس مخفیگاه متهمان رادر یکی از محله‌های شهر مشهد شناسایی و با هماهنگی قضائی، منزل مسکونی مورد نظر را به طور ضربتی پاک سازی کردند.
در این اقدام ضربتی افسران پلیس زن ۳ دستگاه تلویزیون ال‌ای دی، ۴ عدد باند بزرگ، ۲ تخته فرش، ۷ دستگاه گوشی تلفن همراه، مبلغ ۱۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان وجه نقد و دیگر اموال مسروقه بود کشف شد.
فرمانده انتظامی مشهد خاطرنشان کرد: دراین عملیات ۲ گرداننده اصلی این باند که مادر شوهر با ۱۶ سابقه کیفری و عروس با ۸ سابقه کیفری بوده و ۳ زن دیگر از اعضای این خانواده از متهمان پرونده هستند که همگی دستگیر شدند.
سرهنگ آقا بیگی تصریح کرد:متهمان در تحقیقات اولیه به ۴۱ فقره سرقت در اطراف پارک ملت، مجموعه باغ وحش و خیابان‌های شلوغ شهر مشهد اعتراف کردند.
وی گفت: تحقیقات تیم دایره تجسس کلانتری بانوان از متهمان برای کشف دیگر اقدام‌های مجرمانه این باند حرفه‌ای سرقت ادامه دارد.

مطالب مشابه