نظر ساری درباره خدیرا تغییر کرده و این هافبک آلمانی در یوونتوس ماندنی می‌شود

منبع: طرفداری

28

1398/5/20

21:22


نظر ساری درباره خدیرا تغییر کرده و این هافبک آلمانی در یوونتوس ماندنی می‌شود

سامی خدیرا می‌تواند پنجمین فصل حضورش در یوونتوس را تجربه کند.

طرفداری- پس از شکست یوونتوس برابر اتلتیکو مادرید در دیدار دوستانه، مائوریتزیو ساری در کنفرانس خبری بعد از بازی گفت که شش بازیکن علی‌رغم میل باطنی او باید تیم را ترک کنند. فابیو پاراتیچی حدود سه هفته زمان دارد تا شش بازیکن مازاد یووه را به فروش برساند.

به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، پیش‌تر گفته می‌شد سامی خدیرا در برنامه‌های مائوریتزیو ساری جایی ندارد و چند تیم همانند کلن و آرسنال برای جذب این هافبک 32 ساله اقدام کردند اما دستمزد بالای وی مانع خروج از یوونتوس شد. حالا سامی خدیرا پس از بازی برابر اتلتیکو مادرید، ساری را تحت تاثیر قرار داده و گل او برابر اتلتیکو مادرید، تنها دلیل این مسئله نیست. خدیرا دیگر مشکلات بدنی ندارد و مایل است در تورین بماند.

حالا یوونتوس برای فروش خدیرا ضرورتی ندارد زیرا این هافبک آلمانی می‌تواند در سیستم ساری موثر باشد. علاوه بر این مسئله، پیشنهادی راضی کننده برای یوونتوس و شخص خدیرا از راه نرسیده و عملکرد او نیز برای کادر فنی رضایت بخش بوده است. حالا جایگاه خدیرا در یوونتوس دوباره تضمین شده و فعلا امکان جدایی او از این تیم وجود ندارد. از شش بازیکنی که یوونتوس را باید ترک کنند، فعلا وضعیت پرین، پلگرینی و پیاتسا مشخص است. 

مطالب مشابه