نخستین تصاویر فصل دهم سریال مردگان متحرک (The Walking Dead) منتشر شد

نخستین تصاویر فصل دهم سریال مردگان متحرک (The Walking Dead) منتشر شد


منبع: گجت نیوز

296

1398/5/20

21:50


نخستین تصاویر فصل دهم سریال مردگان متحرک (The Walking Dead) منتشر شد

بالاخره اولین تصاویر از فصل دهم سریال مردگان متحرک ( واکینگ دد – The Walking Dead ) منتشر شد تا هواداران این مجموعه محبوب AMC بتوانند از حالا تئوری‌پردازی‌های خود پیرامون شخصیت‌های داستان را شروع کنند!

در تصاویر پایین می‌توانید شخصیت‌هایی همچون نیگان (جفری دین مورگان)، کارول (ملیسا مک براید)، دریل (نورمن ریداس) و میشون (دانای گوریرا) که از وقایع تکان دهنده پایان فصل قبلی جان سالم به در برده‌اند را مشاهده کنید.

تصاویر فصل دهم سریال مردگان متحرک

شبکه AMC در خلاصه داستان رسمی فصل دهم سریال واکینگ دد آورده است:

گروه نجوا کننده‌ها (The Whisperers) تهدیدی هستند که آن‌ها تا به امروز با مانند آن مواجه نشده‌اند. نجوا کننده‌ها توسط ارتش بزرگی از مردگان متحرک حمایت می‌شوند و به نظر این مبارزه، همان نبردی است که نمی‌توانند در آن پیروز شوند. این پرسش که باید چه کاری انجام دهند و ترسی که زاده این سرگشتگی است، جوامع مختلف را آلوده می‌کند و رفته رفته پارانویا، پروپاگاندا، اهداف مخفی و همچنین نبردهای داخلی به وجود می‌آید.

سریال مردگان متحرک شاید به اندازه فصل‌های ابتدایی بیننده نداشته باشد، اما هنوز هم یکی مورد انتظارترین سریال‌های تلویزیون به شمار می‌رود و پخش فصل دهم آن طی دو بخش هشت قسمتی از 6 اکتبر 2019، مصادف با 18 مهر 1398 آغاز خواهد شد. چندی قبل کمیک‌های واکینگ دد رسما پایان یافت، اما تیم سازنده سریال اعلام کردند که فعلا هیچ برنامه‌ای برای خاتمه دادن به The Walking Dead ندارند و این مجموعه شاید تا 5 یا 10 فصل دیگر نیز ادامه پیدا کند!

همچنین از اینجا می‌توانید اولین تریلر فصل دهم سریال مردگان متحرک را مشاهده کنید تا به طور نسبی در جریان اتفاقاتی که قرار است در این فصل رخ بدهد قرار بگیرید. علاوه‌بر این‌ها در مطلبی به احتمال بازگشت شخصیت ریک گرایمز به سریال پرداختیم که مطالعه آن برای دوست‌داران مردگان متحرک خالی از لطف نیست.

آیا هنوز هم سریال The Walking Dead را دنبال می‌کنید؟ نظرات خود پیرامون تصاویر بالا را با سایر کاربران گجت‌نیوز به اشتراک بگذارید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو