میلان به جذب برونو فرناندز فکر کرده اما همه چیز به ژرژ مندس بستگی دارد؛ اتلتیکو مادرید برای فروش آنخل کوریا هنوز رضایت نداده است

منبع: طرفداری

27

1398/5/20

22:38


میلان به جذب برونو فرناندز فکر کرده اما همه چیز به ژرژ مندس بستگی دارد؛ اتلتیکو مادرید برای فروش آنخل کوریا هنوز رضایت نداده است

دیاولو در انتظار فرصت‌های نقل و انتقالاتی است و شرایط بازار را به دقت زیر نظر دارد.

طرفداری- میلان پس از جذب گزینه های مدنظر خود، اکنون در بازار نقل و انتقالات تابستانی کمی عقب کشیده و از دور، شرایط را بررسی می کند. با این حال، این تیم همچنان فعال است.

به گزارش پیترو ماتزارا، خبرنگار نزدیک به باشگاه میلان، طی هفته های اخیر، پائولو مالدینی مذاکراتی را با ایجنت برونو فرناندز، ستاره پرتغالی باشگاه اسپورتینگ لیسبون، برقرار کرده است. پس از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی در انگلیس، اکنون تیم های خواستار او کمتر شده‌اند که خبر خوبی برای میلان است اما در حال حاضر هیچ چیز جدی درباره مذاکرات میان دو تیم وجود ندارد. اسپورتینگ قیمت ستاره خود را 70 میلیون یورو تعیین کرده است و اگر ژرژ مندس بتواند از مهارت خود استفاده کرده و با وارد کردن آندره سیلوا به معامله، شرایط را آسان کند، میلان آماده استفاده از این وضعیت خواهد بود. با این حال تاکید می شود تا این لحظه، روسونری هیچ گام جدی برای محقق کردن این انتقال برنداشته است.

در مورد آنخل کوریا، اختلاف بین دو باشگاه بر سر رقم انتقال، همچنان به وضوح قابل مشاهده است. اتلتیکو مادرید خواستار مبلغ 55 میلیون یورو است و میلان آماده است با در نظر گرفتن تمام پاداش ها، پیشنهادی 45 میلیون یورویی به مادرید ارسال کند. میلان با خود بازیکن به توافق شخصی رسیده و پاسخ مثبتش را دریافت کرده است و از طرف ایتالیایی ها امیدواری وجود دارد که اتلتی در نهایت از مواضعش کوتاه بیاید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو