«لیدی گاگا» ۱۶۰ کلاس درس می‌سازد

منبع: برترین ها

8

1398/5/20

22:56


لیدی گاگا،ستاره موسیقی و بازیگر هالیوودی اعلام کرده است که قصد دارد هزینه ساخت بیش از 160 کلاس درس را در سه شهر ایالات متحده تامین کند.

انتخاب: لیدی گاگا،ستاره موسیقی و بازیگر هالیوودی اعلام کرده است که قصد دارد هزینه ساخت بیش از 160 کلاس درس را در سه شهر ایالات متحده تامین کند.

از مدتی پیش لیدی گاگا شعار انسان دوستی و محبت سر داده است و به نظر می رسد قصد دارد این شعارها را عملی کند.

این خواننده اعلام کرد که در ال پاسو گیلروی و دیتون به تامین هزینه های آموزش و پرورش خواهد پرداخت. این موضوع بی ارتباط به تیراندازی های اخیر نیست و لیدی گاگا در تلاش است در یک واکنش خیرخواهانه نسبت به ارتقای سطح آموزش در این مناطق اقدام کند.

«لیدی گاگا» هزینه ساخت ۱۶۰ کلاس را تامین می‌کند

وی در فیس بوک نوشت: "در این لحظه ، من می خواهم خشم، ناامیدی و عصبانیت خود را به امید و امیدواری تبدیل کنم. امیدوارم که ما برای همدیگر و برای خودمان تلاش کنیم باشیم."

«لیدی گاگا» هزینه ساخت بیش از 160 کلاس درس را تامین می کند

گاگا برای اجرای این پروژه با بنیاد Born This Way و DonorsChoose.org همکاری خواهد کرد تا منابع مورد نیاز 14 پروژه کلاس در دیتون ، 23 پروژه در گیلروی و 125 پروژه را در ال پاسو تأمین کند.او نوشت كه كلاس ها "هم اكنون به پشتوانه ای برای تبدیل شدن آرزوهای کودکان به حقیقت تبدیل شده اند و لازم است برای رسیدن کودکان به رویاهایشان تلاش کنیم.

وی در ادامه برای تشویق افرادی که پس از این حادثه تلاش می کنند روحیه خود را احیا کنند نوشت که در کنار آنها خواهد بود. این اقدام و اظهارات لیدی گاگا توجه بسیاری را در فضای مجازی به خود جلب کرده است و اظهارنظرهایی مثبت به دنبال داشته است.

مطالب مشابه