پوگبا: مگوایر یک رهبر است؛ من او را یک هیولا می‌دانم؛ من و رشفورد درک متقابلی از هم داریم

منبع: طرفداری

12

1398/5/21

19:53


پوگبا: مگوایر یک رهبر است؛ من او را یک هیولا می‌دانم؛ من و رشفورد درک متقابلی از هم داریم

طرفداران منچستریونایتد امیدوارند پوگبا و رشفورد در فصل جدید همکاری های بهتری با هم داشته باشند و زمینه ساز گل های زیادی شوند.

طرفداری - اولین بازی هری مگوایر برای منچستریونایتد با استقبال هواداران مواجه شد. هافبک فرانسوی یونایتد هم به ستایش از هری پرداخته است.

به گزارش گل، شیاطین سرخ در خانه 4-0 چلسی را شکست دادند. پوگبا در مورد نمایش مگوایر در این بازی اظهار داشت:

من او را یک هیولا می دانم. همان طور که دیدید او خیلی خوب بازی کرد. هری یک رهبر است. او در تمرینات هم خیلی خوب کار می کند. ما با هم در مورد کنترل خط دفاعی صحبت کردیم و مگوایر به تعامل خوبی با لیندلوف رسیده است. بازی با چلسی یک فرصت خیلی خوب برای شروع باشکوه فصل بود. در نیمه اول چلسی از نظر موقعیت های گلزنی و مالکیت توپ برتری داشت. ما هم در نیمه دوم واکنش نشان دادیم. بیشتر مالک توپ شدیم و موقعیت های گلزنی ایجاد کردیم. خوش شانس بودیم که در نیمه اول پیش افتادیم ولی بعد از یک شروع بد، بازی را خوب تمام کردیم. از نمایش مان راضی هستیم.

پل پوگبا

در ادامه از او در مورد تغییر پستش سوال شد:

این تغییر اخیرا اتفاق افتاده است؛ از پیش فصل. از نظر سازماندهی در زمین، پست من بیشتر شبیه زمانی است که در تیم ملی فرانسه بازی می کنم. این نکته مرا اذیت نمی کند. من در هر حال سازگار می شوم و از بازی ام لذت می برم. در این دیدار هم بهتر از عقب زمین بازی را شروع می کردیم و این روند را باید در بازی های بعدی هم ادامه دهیم. من و رشفورد درک متقابلی از هم داریم. سعی می کنیم بهترین پاس ها را برای همدیگر ارسال کنیم. کم کم به درک بهتری از توقعات او می رسم و همین نکته باعث می شود بهتر در زمین پیدایش کنم (مثل صحنه گل به چلسی).

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو