دانلود بازی Titan Outpost برای کامپیوتر – نسخه HOODLUM

دانلود بازی Titan Outpost برای کامپیوتر – نسخه HOODLUM


منبع: دانلود ها

25

1398/5/22

23:10


داستان بازی Titan Outpost در سال ۲۰۷۷ جریان دارد، جایی که بشریت در معرض بحران خطرناکی قرار گرفته است و آینده تمدن در معرض خطر است. ماموریت شما در این بازی این است که عطش روزافزون ملت را برای بدست آوردن سوخت کافی پاسخ دهید و برای این منظور به ماموریت های مهمی اعزام شوید. خط استوا به آرامی در حال تبدیل شدن به بیابانی بزرگ سات و در صورت نبود نظارت می تواند عواقب بدی برای این کره داشته باشد. تلاش جمعی در حال صورت گرفتن است که بتواند مشکلات انرژی را حل کند. برنامه ریزی ها به سمتی پیش می رود که مردم با همدیگر متحد شوند و بتوانند گروه هایی برای اعزام به فضا تشکیل دهند. حال این موضوع به بحثی فراملی تبدیل شده است و اتحاد چندی نمی پاید که نابود شود. جنگ سردی بین روسای کشورهای بزرگ همچون چین و آمریکا و روسیه شکل گرفته است و استعمار مریخ و ماه در برنامه آنها است. این جنگ ها به معنای واقعی کلمه بشر را نابود خواهد کرد و نمی توان آینده ای خودش متصور شد.

Titan Outpost PC-HOODLUM

دانلود-بازی-Titan-Outpost

در بازی Titan Outpost شما باید راز منابع هیدروکربنی را کشف کنید و با پیاده شدن روی ماه، آن را کاوش کنید. استخراج معادن در برنامه شما است و در نظر داشته باشید که آب و هوای سرد بزرگترین دشمن شما است. این ماموریت سخت می تواند اتحاد را دوباره بین کشورها ایجاد کند و از نابودی کره زمین هم جلوگیری کند. گروه های خودمختار سعی در کسب انرژی هستند و از سال ۲۰۶۰ به بعد این تلاش ها جدی تر شده است. تغییر محیط زیست چیزی نیست که به نفع همه باشد و شما باید جلوی این عملیات را بگیرید. سوخت های فسیلی در حال اتمام هستند و سفر به فضا و نقل مکان همه انسان ها به آن امری بدیهی به نظر می رسد.

info

It is the year 2077. Humanity is in the midst of an energy crisis and the future of civilisation is in peril. Your mission is a last-ditch effort at satiating your species’ ever-growing thirst for fuel. With unmitigated growth, environmental change was inevitable. Earth’s equator is slowly becoming a lifeless desert. Endless fields of solar arrays gave us some breathing room, but collective efforts at temperature regulation only compounded our energy problems. We colonized the moon in 2060 and the demand for energy only grew larger.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1+

Processor: SSE2 instruction set support, 2 GHz Processor or better

Memory: 4 GB RAM

Graphics: nVidia GT640 or Better ATI Radeon 6670 (1GB) or Better

DirectX: Version 10

Storage: 7659 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 SP1+/Windows 10

Processor: 3.5 GHz Processor or better

Memory: 8 GB RAM

Graphics: nVidia GT640 or Better ATI Radeon 6670 (1GB) or Better

DirectX: Version 10

Storage: 7659 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه HOODLUM را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Titan Outpost-HOODLUM:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو