دانلود بازی Eliza برای کامپیوتر

دانلود بازی Eliza برای کامپیوتر


منبع: دانلود ها

19

1398/5/22

23:10


Eliza یک بازی داستان محور است که با دیالوگ ها و تصاویر ثابت همراه شده است. شخصیت اصلی بازی ایشینو است که پس از یک وقفه طولانی مدت، دوباره به عنوان نماینده برنامه های مشاورزه مجازی اضافه شده است و وظیفه اش هم خواندن فیلمنامه هایی است که در زمان واقعی توسط هوش مصنوعی نوشته شده است. الیزا نام برنامه ای است که او در مورد آن کار می کند و باید دید که آیا این شگفتی در فناوری است یا می تواند اثرات بدی داشته باشد. باید دید که این فناوری آیا می تواند کنترلی روی انسانیت و زندگی آنها داشته باشد یا یک فناوری مفید برای دسترسی بهتر به نوشته ها خواهد بود. شخصیت اصلی بازی با گذشته خودش ارتباط برقار می کند و از الیزا برای مشاوره کمک می گیرد. او در استدلال های مختلف خود گرفتار می شود و همه چیز در مورد گذشته و آینده اش مورد سوال واقع می شود.

Eliza PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-Eliza

شما در بازی Eliza باید با آشفتگی ها و تاریکی درون ایشینو مقابله کنید و غول فناوری را پشت سر بگذارید. این بازی شما را با نقاشی های زیبا روبرو می کند و شخصیت های متنوعی را هم می بینیم که همراه یا علیه شما خواهند بود. اجرای قدرتمند این شخصیت ها باعث می شود که بخش داستانی بازی بیش از پیش تاثیر خودش را نشان دهد. محیط بازی هم جذاب است و از خواننده های مطرح برای طراحی آهنگ ها استفاده شده است. هیچ استقلالی برای این هوش مصنوعی جدید شمرده نشده است و باید دید که می توان درمانی برای این منظور پیدا کرد یا خیر. شرکت های فناوری سعی در سو استفاده این تکنولوژی دارند و به زندگی های بسیاری دسترسی پیدا کرده اند. این بازی از یک رمان بصری محبوب و برنده جایزه ساخته شده است که در کتاب شاهد روایت داستان شخصیتی به نام اویلین و سفر دور و دراز وی بودیم که در بازی مورد تغییر واقع شده است.

info

Eliza is a visual novel about an AI counseling program, the people who develop it, and the people who use it. Follow Evelyn Ishino-Aubrey as she reconnects with people from her past, gets to know the people of Seattle who use Eliza for counseling, and decides the course of her future.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows Vista / 7 / 8 / 10

Processor: 2.0 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 1366 x 768

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows Vista / 7 / 8 / 10

Processor: 2.0 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: 3840 x 2160

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Eliza-DARKSiDERS با لینک مستقیم

تصویری


ویدئو