دانلود بازی Rebel Galaxy Outlaw برای کامپیوتر – نسخه CODEX

دانلود بازی Rebel Galaxy Outlaw برای کامپیوتر – نسخه CODEX


منبع: دانلود ها

52

1398/5/22

23:10


داستان بازی Rebel Galaxy Outlaw نزدیک به ۴۰ سال قبل از بازی قبلی اتفاق می‌افتد و Juno به عنوان قهرمان RGO همان شخصیت فامیل گمشده‌ایست که قهرمان بی نام و نشان Rebel Galaxy سفینه خود را از او هدیه گرفته بود و به دنبالش می‌گشت. بعد از اینکه همسر «جونو» توسط یک شکارچی جایزه به قتل می‌رسد، جونو تصمیم می‌گیرد تا با کشتن قاتل، انتقام بگیرد اما فرد قاتل قویتر از تصورات اولیه اوست و ماموریت انتقام اصلا طبق نقشه پیش نمی‌رود. بعد از یک تعقیب و گریز مرگبار، جونو با وجود اینکه جان سالم به در می‌برد اما سفینه و تمام اموال خود را از دست می‌دهد. جونو که سال‌هاست خلافکاری و ماجراجویی کهکشانی را کنار گذاشته، به کمک یکی از واسطه‌های قدیمی خود به سفینه جدید اما قراضه و کم امکاناتی دست پیدا می‌کند و حالا که همه چیزش را از دست داده، تنها راه صاف کردن حساب‌ها و گرفتن انتقام همسرش بازگشت به کسب و کار قدیمی‌اش است …

نقطه درخشان بخش داستان و شخصیت‌پردازی، احتمالا خود شخصیت جونو باشد که مشابه چنین شخصیتی را کمتر در بازی‌های ویدئویی می‌بینیم. با این وجود هر چه بیشتر با او آشنا می‌شویم، بیشتر از قبل یادآور شخصیت هان سولو از سری فیلم‌های Star Wars می‌شود که این مسئله بسته به علاقه مخاطبان می‌توان اتفاقی خوب یا اتفاقی بد باشد. در مجموع یک داستان نسبتاً کلیشه‌ای با شخصیت‌هایی که مشابه آن‌ها را در صدها اثر علمی-تخیلی دیگر دیده‌ایم در دل RGO وجود دارد و به نسبت اثر قبلی، در اینجا تاکید بیشتری بر داستان دیده اما می‌شود اما نهایتا با روایتی سرگرم‌کننده و موفق رو به رو نیستیم.

Rebel Galaxy Outlaw PC-CODEX

دانلود-بازی-Rebel-Galaxy-Outlaw

بازی Rebel Galaxy Outlaw هم مثل قسمت قبلی و آثار مشابه قدیمی‌تر، دست بازیکن را برای اینکه در این جهان بیکران چه شغلی را انتخاب کند کاملا باز گذاشته است. از اینکه یک بارکش ساده باشید تا یک شکارچی جایزه، یک دزد دریایی فضایی (!) باشید یا یک تاجر مخوف و … برای تمامی این اهداف درون بازی سیستم‌هایی قرار داده شده تا دست بازیکن کاملا باز باشد. تفاوت بسیار بزرگ این عنوان نسبت به نسخه قبلی یعنی Rebel Galaxy، در بخش مبارزات و به طور کلی سیستم سفینه‌هاست. در بازی قبلی امکان مانور در حین مبارزات وجود نداشت و با سفینه‌های بزرگ سایزِ آن فقط می‌شد مانند کشتی‌های دریایی به مبارزه پرداخت اما در این نسخه با در دست داشتن سکان هدایت سفینه‌های کوچکتر، با مبارزاتی متفاوت طرف هستیم که مانور و تعقیب نقش مهمی در موفقیت در آن‌ها دارد. البته از درجات سختی مختلف بازی هم نباید غافل شد که با هر چه بالاتر رفتن، امکانات اتوماتیک و کمکی آن کمتر شده و مبارزات سخت‌تر و طبیعی‌تر می‌شوند، البته طبیعی برای اثری علمی-تخیلی و وسترن با مایه‌هایی از طنز.

در بخش طراحی بصری، بازی Rebel Galaxy Outlaw به موفقیتی نسبی دست پیدا کرده به طوری که در بخش طراحی دنیا، بازیسازان با ساختن روی چیزی که در اثر قبلی ارائه کرده بودند، چندین چند شهر و پایگاه فضایی را با حس و حال خاص خود ایجا کرده‌اند و مدل‌های نسبتا زیادی برای افراد، سفینه‌ها و اشیا مختلف در بازی گنجانده‌اند و به طور خاص در طراحی اتاق هدایت سفینه‌ها جزئیات جذابی به کار رفته اما در بحث کیفیت و جزئیات کلی طراحی، متاسفانه چندان موفق عمل نکرده‌اند. در بالاترین تنظیمات هم با اثری چندان چشم‌نواز و قابل رقابت با آثار روز، طرف نیستیم و البته همین تنظیمات بالا فشاری روی سخت‌افزار بازیکن وارد می‌کنند که با توجه به کیفیت ارائه شده، چندان ارزش خطرات احتمالی را ندارد.

منبع توضیحات: بازی‌مگ

info

Out of cash, out of luck, out on the fringe. Juno Markev has a killer to tail, a debt to pay, and more trouble headed her way. Rebel Galaxy Outlaw takes place in a greasy, blue-collar world of outlaws, truckers, cops and thieves. Strap into a variety of spacecraft, settle a score in a filthy space-bar over a game of 8-ball, rock out to over 24 hours of music, and engage in white-knuckle dogfights. In the Dodge Sector it’s hard to get by – and even harder to get even.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7, Windows Vista, Windows 8, Windows 10

Processor: Intel® Core™ 2 Duo 2.4 GHz, AMD Athlon™ X2 2.8 GHz, or higher

Memory: 2GB Ram or higher

Graphics: Shader Model 4.0, 1GB VRam

DirectX: 11 or higher

Storage: 20GB

Sound: DirectX 9.0c-compatible, 16-bit

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7, Windows Vista, Windows 8, Windows 10

Processor: Intel® Core™ 2 Duo 2.4 GHz, AMD Athlon™ X2 2.8 GHz, or higher

Memory: 2GB Ram or higher

Graphics: Shader Model 4.0, 1GB VRam

DirectX: 11 or higher

Storage: 20GB

Sound: DirectX 9.0c-compatible, 16-bit

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) محتوای موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو