دژان لوورن در آستانه انتقال به آاس رم قرار دارد

منبع: طرفداری

20

1398/5/23

00:34


دژان لوورن در آستانه انتقال به آاس رم قرار دارد

مدافع 30 ساله کروات جلوتر از روگانی، فاصله زیادی تا انتقال به جالوروسی ندارد.

طرفداری- به نظر می رسد آاس رم از بین دژان لوورن و دنیله روگانی، مدافع مدنظر خود را انتخاب کرده است. دژان لوورن احتمالاً خرید جدید رم به منظور تقویت خط دفاعی پائولو فونسکا است.

به نقل از تلگراف؛ نام دژان لوورن در لیست کلوپ برای دیدار سوپرکاپ با چلسی دیده نمی شود تا به وضعیت انتقال او به سایر باشگاه ها و مشخصاً آاس رم رسیدگی شود. کلوپ مشکلی با خروج این مدافع 30 ساله کروات ندارد و خودِ بازیکن نیز از انتقال به رم استقبال می کند. درحالیکه توافق رم با لوورن چندان دشوار نیست، مشکل اصلی جلب رضایت لیورپول است. رم قیمت این بازیکن را 15 میلیون پوند می داند. طی مذاکرات چند ساعت اخیر نشانه هایی از نزدیک شدن دو باشگاه به توافق نهایی دیده می شود و با توجه به روابط خوب رم و لیورپول می توان امیدوار بود انتقال لوورن به پایتخت ایتالیا عملی شود. اینطور به نظر می رسد که مدافع ملی پوش کروات در آستانه انتقال به سری آ و رم قرار دارد. طی ساعات آینده باشگاه لیورپول آماده مذاکرات بیشتر با رم برای رسیدن به توافق نهایی است.

گفتنی است به نقل از منابع نزدیک به باشگاه رم؛ دژان لوورن پیشنهاد قراردادی 3 ساله با دستمزد 3 میلیون یورو در سال برای انتقال به پایتخت ایتالیا را پذیرفته است. همچنین علت منتفی شدن انتقال دنیله روگانی، عدم توافق با یوونتوس بر سر فرمول انتقال بوده است. هر دو باشگاه بر سر انتقال قرضی به مبلغ 5 میلیون یورو با بند خرید 25 میلیون یورو توافق داشتند اما رم خواهان بند خرید اختیاری بود درحالیکه یوونتوس تاکید دارد که بند خرید اجباری باشد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو