لوریس: باور تاتنهام از گذشته قوی تر است؛ باید در زمین نشان دهیم که چه حرف هایی برای گفتن داریم

منبع: طرفداری

24

1398/5/25

09:00


لوریس: باور تاتنهام از گذشته قوی تر است؛ باید در زمین نشان دهیم که چه حرف هایی برای گفتن داریم

کاپیتان تاتنهام بر این باور است که تیمش در این فصل باید به قهرمانی برسد.

طرفداری- تاتنهام علی رغم پیشرفت چشمگیری که تحت هدایت مائوریسیو پوچتینو داشته است، هنوز موفق به کسب قهرمانی نشده است. 

به گزارش یاهو اسپورتس، هوگو لوریس، کاپیتان فرانسوی تاتنهام در این باره گفت:

ما حداقل دو فصل است که درباره قهرمانی صحبت می کنیم. حرف زدن درباره این موضوع یک چیز است و اینکه نشان دهیم چه کارهایی می توانیم انجام دهیم، چیز دیگری است. انگیزه کادر فنی، مربی، تیم مربی گری و بازیکنان، قهرمانی است، پس ما نیاز نداریم که حرفی به آن اضافه کنیم. 

لوریس در ادامه افزود:

باور ما از گذشته قوی تر است. اما صحبت با رسانه ها یک چیز است و اینکه در داخل رختکن، حقیقت را بگوییم، چیز دیگری است. مهم ترین مسئله این است که میان خودمان از واقعیت بگوییم. بعد از آن نیاز داریم که نشان دهیم در زمین چه حرف هایی برای گفتن داریم. 

او راجع به دیدار با منچسترسیتی گفت:

این بازی بسیار بزرگی است. هر بازی بزرگی می تواند تعیین کننده باشد. پس مهم است که آماده باشیم. باید از ابتدای بازی، تمرکز بالایی داشته باشیم. تنها چیزی که نتیجه بازی شنبه نشان خواهد داد، حقیقت همان بازی است، اما همه ما می دانیم که این دیدار، از آن بازی هایی است که می تواند تفاوت را رقم بزند. 

لوریس در آخر بیان داشت:

 بعد از سپری کردن فصلی مانند فصل گذشته، سخت ترین کار، این است که سطح مان را حفظ کنیم. پس اگر بتوانیم حتی کمی آن را ارتقا دهیم، شانسی وجود دارد که بتوانیم موقعیتی مثل رسیدن به فینال لیگ قهرمانان را ایجاد کنیم، همان طور که چند ماه پیش، این کار را کردیم. اما هیچ رازی درباره نحوه رسیدن به آنجا وجود ندارد. این درباره کار کردن و همچنین، داشتن ذهنیت و شخصیت است. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو