تامی آبراهام: از پنالتی از دست رفته برابر لیورپول درس خواهم گرفت

منبع: طرفداری

20

1398/5/25

09:52


تامی آبراهام: از پنالتی از دست رفته برابر لیورپول درس خواهم گرفت

مهاجم جوان می خواهد اشتباهش در سوپرکاپ اروپا را جبران کند.

طرفداری- تامی آبراهام، مهاجم باشگاه چلسی با وجود از دست دادن پنالتی برابر لیورپول، انگیزه زیادی برای جبران اشتباه خود دارد.

دو تیم لیورپول و چلسی در سوپرکاپ اروپا به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری قرمزها خاتمه یافت. تامی آبراهام با از دست دادن پنالتی خود موجب شد تیمش در این مسابقه شکست بخورد. حال او به فکر جبران است.

به نقل از Goal، مهاجم جوان چلسی در این خصوص گفت:

من همیشه به خودم به خصوص روی ضربات پنالتی اعتماد و باور دارم. در فصول اخیر نیز پنالتی های مهمی را به گل تبدیل کرده ام. متاسفانه مقابل لیورپول نیز یک پنالتی مهم داشتم ولی آن را از دست دادم. حال مسئله سر این است که چگونه نسبت به این مسئله واکنش نشان دهم. در واقع می خواهم گلزنی هایم را برای چلسی ادامه دهم. ضربات پنالتی برابر لیورپول دیگر تمام شده اند. بازیکنان بزرگ نیز پنالتی خراب می کنند ولی پس از آن واکنش خوبی نشان می دهند. حال من نیز می خواهم به خودم فشار وارد کنم تا عملکرد بهتری برای چلسی ارائه کنم. پس از آن ضربه، بازیکنان کنارم بودند و همه به گونه ای برخورد کردند مانند اینکه اتفاقی رخ نداده است. آنها از من خواستند از آن ضربه تجربه کسب کنم. حال بهتر است این اتفاق اکنون رخ داد تا اینکه بعدا در بازی مهم دیگری رخ دهد. شما به عنوان یک بازیکن باید از این مسائل درس بگیرید. حال آن مسابقه تمام شده و می خواهیم روی بازی مقابل لسترسیتی تمرکز کنیم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو