اطلاعاتی تازه از فیلم جدید Mortal Kombat منتشر شد

منبع: بلاکس آپ

53

1398/5/27

14:52


اطلاعاتی تازه از فیلم جدید Mortal Kombat منتشر شد

به تازگی بازیگران جدیدی برای ایفای نقش به فیلم Mortal Kombat (مورتال کامبت) پیوسته اند. برای جزئیات بیشتر در ادامه با ما همراه باشید. 

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از فیلم Mortal Kombat (مورتال کامبت) منتشر شده است. مدتی پیش بود که ساخت فیلم جدیدی از سری مورتال کامبت تایید شد و بعد از آن گفته شد که لودی لین، بازیگر سریال Black Mirror برای بازی در نقش لیو کانگ (Liu Kang) به این فیلم اضافه شده است و جو تسلیم نیز که در فیلم The Raid ایفای نقش داشته، در نقش ساب زیرو (Sub-Zero) حضور خواهد داشت. حال در تازه ترین اخبار حضور سه بازیگر دیگر تایید شده است. طبق خبر هالیوود ریپورتر مکاد بروکس برای بازی در نقش جکس (Jax)، تادانابو آسانو با سابقه بازی در فیلم Thor (ثور) برای بازی در نقش ریدن (Raiden) و سیسی استرنجر، بازیگر تازه‌ کار برای بازی در نقش ملینا (Mileena)، سه بازیگری هستند که به‌جمع بازیگران فیلم Mortal Kombat اضافه شده‌ اند.

فیلم جدید سری مورتال کامبت توسط سیمون مک کوید کارگردانی خواهد شد.  اورن اوزیل، گرگ روسو و دیوید کالاهام وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم لایو اکشن را بر عهده دارند. جیمز وان، کارگردان دو قسمت اول فیلم The Conjuring (احضار روح) و فیلم Aquaman (آکوامن)، قرار است به‌عنوان تهیه کننده در فیلم مورتال کامبت حضور داشته باشد. این فیلم براساس مجموعه بازی Mortal Kombat در دست ساخت است که یک بازی مبارزه‌ای با گروهی از مبارزان از سراسر جهان است که اولین نسخه آن در سال 1992 منتشر شده بود. جدیدترین فیلم Mortal Kombat در تاریخ  مارس 2021 (15 اسفند 1399) اکران خواهد شد. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو