رونمایی دل از اولین نمایشگر گیمینگ 55 اینچی اولد 120 هرتزی

8

1398/5/29

09:12


شرکت دل در جریان نمایشگاه گیمزکام 2019، از محصولات گیمینگ جدیدی رونمایی کرد که شامل نمایشگر، سیستم دسکتاپی و چند لوازم جانبی دیگر می‌شود. در این بین باید به صفحه نمایش 55 اینچی اولد اشاره کرد که با نرخ تجدید 120 هرتزی می‌توان آن را گزینه برجسته دانست.

رونمایی دل از اولین نمایشگر گیمینگ 55 اینچی اولد 120 هرتزی

دل با معرفی نمایشگر Alienware 55 OLED یکی اولین نمایشگرها را با نرخ تجدید 120 هرتزی و پنل اولد رونمایی کرده است. این نمایشگر بزرگ نسل جدیدی از صفحه نمایش دل بوده که با قابلیت نورپردازی AlienFX همراست.

این قابلیت موجب خواهد شد تا نمایشگر Alienware 55 OLED در بخش عقب خط نوری آبی رنگی داشته باشند که آن را به یک صفحه نمایش متفاوتی تبدیل خواهد کرد. نمایشگر مورد اشاره دارای وضوح 4k UHD بوده که در کنار نرخ تجدید 120 هرتزی تجربه گیم پلی قابل توجهی را به دنبال خواهد داشت. همچنین مدت زمان تاریخ پنل موردبحث به کمتر از 0.5 میلی ثانیه می‌رسد و در این بین گیمرها می‌توانند تجربه کاملی داشته باشند.

به گفته دل نمایشگر Alienware 55 OLED پشتیبانی 98 درصدی از استاندارد رنگی DCI-P3 دارد. بنابراین می‌توان وضوح رنگی بالایی را مشاهده کرد و نمایشگر Alienware 55 OLED را نقطه عطفی دانست. همچنین شرکت موردبحث فناوری AMD Radeon FreeSync را با این نمایشگر همگام سازی کرده و در این بین همراه با گرافیک AMD Radeon می‌توان بازی‌ها را با وضوح بالایی اجرا کرد.

سیستم روشنایی AlienFX نیز اجازه خواهد داد تا پنل عقب نمایشگر را زیبا مشاهده کرد. به گفته دل نمایشگر جدید Alienware در 30 سپتامبر سال جاری با قیمت 3999 دلار راهی بازار خواهد شد. علاوه بر مدل مورد اشاره چند نمایشگر دیگر نیز توسط دل معرفی شده که باید به مدل‌های Alienware 34 Curved Gaming Monitor، Alienware 27 Gaming Monitor و Dell 32 Curved Gaming Monitor اشاره کرد.

مدل‌های اضافی دیگر با قیمت کمتر از 600 دلار و 1500 دلار به فروش می‌رسند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو