سرمربی ریو آوه: از طارمی انتظار زیادی داریم

منبع: ورزش 3

8

1398/5/29

09:14


کارلوس کاروالیال، سرمربی ریو آوه، باشگاه پرتغالی مهدی طارمی می‌گوید این تیم از او انتظارات زیادی دارد و او را فوتبالیست خیلی خوبی می‌داند.

سرمربی ریو آوه: از طارمی انتظار زیادی داریم

به گزارش "ورزش سه"، بعد از حضور 15 دقیقه‌ای مهدی طارمی در اولین دیدار تیم جدید پرتغالی‌اش ریو آوه در لیگ پرتغال که با شکست 1-0 این تیم مقابل فامالیکائو همراه شد، در آستانه دومین دیدار ریو آوه در لیگ پرتغال که جمعه‌شب مقابل آوس برگزار خواهد شد، سرمربی ریو آوه با تمجید از طارمی از او به عنوان فوتبالیستی خوب یاد کرده و می‌گوید ریو آوه از او انتظار زیادی دارد.

 

سرمربی ریو آوه: از طارمی انتظار زیادی داریم

 

حضور 15 دقیقه‌ای طارمی در دیدار هفته گذشته ریو آوه مقابل فامالیکائو در پرتغال با تمجیدهای زیادی از نمایش او در این بازی روبرو شد و طارمی در این دیدار موفق شد یک پنالتی به نفع تیمش بگیرد که از سوی هم‌تیمی‌اش هدر رفت.

 

کارلوس کاروالیال، سرمربی ریو آوه در آستانه دیدار روز جمعه تیمش مقابل آوس درباره طارمی گفت:" انتقال مهدی برای ما انتقال خیلی خوبی بود. طارمی برای بازی در این تیم از مبالغ قابل توجهی پول گذشت چون می‌خواست در اروپا بازی کند. او توانسته نظر مثبت ما را جلب کند و ما از انتقال او راضی هستیم".

 

سرمربی ریو آوه: از طارمی انتظار زیادی داریم

 

سرمربی ریو آوه در ادامه صحبتهایش درباره طارمی گفت:" مهدی طارمی فوتبالیستی استثنایی است. او در فضاهای خالی خوب کار می‌کند، در زمان حمایت از هم‌تیمی‌هایش خوب کار می‌کند، خوب سر می‌زند و تمام‌کننده قهاری است. ما از طارمی انتظار خیلی زیادی داریم ولی او فعلا در روند جا افتادن در تیم قرار دارد. مشکل ناشی از زبان هم هست که باید به آن توجه شود. ولی من معتقدم مهدی به زودی به ما کمک زیادی خواهد کرد".

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو