نجات معجزه آمیز مرد جوان در تصادف وحشتناک + فیلم

منبع: نمناک

10

1398/5/29

10:22


مرد جوان هندی زمانیکه سوار بر اتوریشکا بود به شکل معجزه آمیزیدر طی تصادف وحشتناک جان سالم بدر برد!

نجات معجزه آمیز مرد جوان در تصادف وحشتناک + فیلم

نجات معجزه آمیز مرد جوان در تصادف وحشتناک

یکی از حادثه آفرین چیزهایی که روزانه جان هزاران انسان را به خطر می اندازد و منجر به مرگ آنها می شود، تصادفات جاده ای می باشد که توسط اتومبیل ها و یا موتورسیکلت ها رخ می دهد و آمار مرگ و میر را به طرز چشمگیری افزایش داده است. 

اما علت اصلی این حادثه وجود رانندگانی می باشد که تنها تصور می کنند قوانین رانندگی تنها یک نوشته می باشند که صرفا جهت قبولی در آزمون گواهی نامه کاربرد دارد و بعد از آن هیچ کاربردی ندارد! از این رو چنین تصوری می تواند بسیار کشنده و مرگ بار باشد که ممکن است چنین رانندگانی جان ده ها انسان را به خطر بیندازند.

با این وجود باید از حضور زیاد چنین رانندگانی که به قوانین رانندگی اهمیت نمی دهند خودداری نمود تا در کنار به خطر انداختن جان خود، جان انسان های دیگر را به خطر نیندازند و این گونه می توان حوادث جاده ای به حداقل میزان رساند.

برای مثال روز گذشته ویدیویی عجیب و در عین حال معجزه آمیز منتشر شد که توانست با بازدید و همچنین واکنش های متعددی در صفحات مجازی روبرو شود. جئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

اخیرا زمانیکه یک خانواده هندی متشکل از تعدادی خانم و آقا سوار بر اتوریکشا (یک وسیله موتوری 3 چرخ گفته می شود) بودند، ناگهان با اتفاقی تلخ و در عین حال معجزه آمیز روبرو شدند.

در همین حین که اتوریکشا در حال حرکت بود، راننده یک اتومبیل سوزوکی نارنجی رنگ ناگهان با نهایت سرعت که کاملا غیر مجاز بود، با اتوریکشا برخورد کرد که در همین حین یکی از مسافران اتوریکشا که یک مرد جوان بود به زمین افتاد!

خوشبختانه بعد از افتادن وی بر روی زمین، به شکل معجزه آمیزی سرپا ایستاد و گویا هیچ اتفاقی برای وی رخ نداده بود. با این وجود هنوز خبر دقیقی از منطقه و زمان رخداد اتفاق وجود ندارد و بنظر می رسد که هیچ اتفاقی رخ نداده است.

ویدیو نجات معجزه آمیز مرد جوان در تصادف وحشتناک

نجات معجزه آمیز مرد جوان در تصادف وحشتناک + فیلم

تصویری


ویدئو