ذکر فضایل امیرالمومنین(ع) از زبان عالم اهل سنت/ ماجرای دزدی که دستش توسط امام علی(ع) قطع شد +فیلم

12

1398/3/4

08:56


ویدئویی از سخنان تکان دهنده شیخ حبیب علی الجفری، عالم سرشناس اهل سنت را مشاهده می‌کنید که به بیان داستان دزدی که دستش توسط اميرالمؤمنين(ع) قطع شد، پرداخته است.

ذکر فضایل امیر المومنین (ع) از زبان عالم اهل سنت +فیلم

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، در روز و شب‌هایی که با ایام سوگواری شهادت مولی‌الموحدین امام علی(ع) مقارن است، بهتر این است که فضائل اخلاقی و دینی آن امام همام را بیش از پیش مرور کرده و سرلوحه رفتار و کردار خود قرار دهیم. به همین جهت ویدئویی از سخنان تکان دهنده شیخ حبیب علی الجفری، عالم و خطیب سرشناس اهل سنت منتشر شده است که دیدن و شنیدن آن خالی از لطف نیست.

این عالم سنی فضیلتی از فضایل امیرالمومنین علی(ع) را که در تفسیر کبیر فخر رازی آمده است، بازگو می‌کند که حضار جلسه با شنیدن آن به وجد می‌آیند و واکنش جالبی نشان می‌دهند.

این فیلم به روایت دزدی که دستش توسط حضرت علی(ع) قطع شده است، اشاره می‌کند. زمانی که از فرد می‌پرسند چرا پیرو کسی هستی که دستت را قطع کرده است، پاسخ می‌دهد: "او مرا از گناهم پاک کرده است"

حضرت علی (ع) با شنیدن این حرف، به اذن خداوند دست فرد را به بدنش جوش زده و می‌فرمایند: راست گفت پیامبر(ص) به من که ای علی اگر در دهان منافق عسل بگذاری دشمنی او با تو بیشتر خواهد شد و

اگر با شمشیر مؤمنی را بزنی محبت او به تو بیشتر خواهد شد.

در ادامه می‌توانید این روایت شنیدنی را با جزئیات بیشتر از زبان عالم سنی بشنوید.

مطالب مشابه