مدل لباس کره ای دخترانه و زنانه شیک و متفاوت

مدل لباس کره ای دخترانه و زنانه شیک و متفاوت


منبع: آرگا

697

1398/3/4

09:44


در این مطلب تصاویری از انواع مدل لباس کره ای زنانه و دخترانه با جدیدترین طرح و رنگ های مد سال را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

مدل لباس کره ای از انواع طرح های پیراهن مجلسی است و شما می توانید از این مدل لباس در مهمانی ها و مجالس مختلف استفاده کنید و شیک پوش و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

مدل لباس کره ای با جدیدترین طرح ها

لباس مجلسی یکی از ضروری ترین طرح های لباس برای خانم ها و دختران جوان است که در انواع طرح های لباس مجلسی اروپایی و لباس مجلسی ایرانی و مدل لباس کره ای موجود است که انتخاب هر یک از این طرح ها به سلیقه شخصی و فرم اندام شما بستگی دارد. در ادامه تصاویری از انواع طرح های پیراهن مجلسی کره ای دخترانه و زنانه را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

لباس مجلسی کره ای

طرح پیراهن کره ای کوتاه

لباس مجلسی های کوتاه کره ای دارای تن پوش و رنگی متفاوت هستند و اگر شما تمایل دارید از این طرح لباس ها در مجالس و مهمانی های مختلف استفاده نمایید بهتر است طرح و رنگ آن ها را با توجه به ویژگی های ظاهری خود انتخاب نمایید.
برای دوخت لباس های کره ای مجلسی از پارچه های طرح دار و ساده استفاده می شود که هر یک از این لباس ها زیبایی و جذابیت خاصی دارند و اگر شما تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس ظاهری ساده و آراسته داشته باشید بهتر است لباس های کره ای ساده را برای پوشیدن انتخاب نمایید.
پیراهن های کره ای طرح دار نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که تمایل دارید ظاهری امروزی و بی نظیر داشته باشید بهتر است این مدل پیراهن ها را برای پوشیدن انتخاب نمایید.

مدل پیراهن مجلسی

لباس کره ای

لباس مجلسی آستین دار

پیراهن کره ای

مدل پیراهن مجلسی

لباس کره ای

مدل لباس مجلسی کره ای آستین دار

لباس مجلسی پوشیده کره ای

پیراهن مجلسی کره ای زیبا و شیک

پیراهن کره ای زیبا و جذاب

لباس کره ای طرح دار

لباس مجلسی کره ای

پیراهن مجلسی کوتاه و کره ای

پیراهن کره ای کوتاه

لباس مجلسی استین دار

لباس کره ای آستین دار

لباس مجلسی کره ای زیبا و طرح دار

طرح لباس مجلسی کره ای

لباس کره ای زیبا و شیک

لباس اسپرت کره ای

مدل لباس مجلسی آستین کوتاه

پیراهن کره ای گیپور

لباس کره ای زیبا و شیک

مدل لباس مجلسی دخترانه کره ای

مدل لباس زیبا و شیک کره ای

طرح پیراهن کره ای بلند

پیراهن کره ای بلند از انواع طرح های لباس مجلسی پرطرفدار در بین خانم ها است و این طرح لباس برای خانم هایی که تمایل دارند در مهمانی ها و مجالس ظاهری پوشیده و رسمی داشته باشند انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شود.
پیراهن کره ای بلند در انواع طرح های آستین دار و بدون آستین دوخته می شود و اگر شما تمایل دارید در مهمانی ها و مجالس ظاهری پوشیده و مناسب داشته باشید بهتر است این مدل لباس را برای پوشیدن انتخاب نمایید.
علاوه بر طرح و برش لباس مجلسی کره ای بهتر است در انتخاب رنگ این لباس ها نیز حساسیت لازم را به خرج دهید. رنگ لباس مجلسی روی زیبایی و جذابیت ظاهری شما تاثیر زیادی دارد بنابراین بهتر است شما در هنگام انتخاب رنگ لباس کره ای به رنگ پوست خود توجه کنید.
لباس مجلسی های کره ای با رنگ تیره برای خانم ها با رنگ پوست روشن و رنگ پوست متوسط انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند و بهتر است خانم ها با رنگ پوست تیره از لباس مجلسی های کره ای رنگ روشن استفاده نمایند.

مدل پیراهن کره ای

پیراهن مجلسی بلند کره ای

مدل پیراهن مجلسی

لباس مجلسی زیبا و شیک کره ای

پیراهن آبی مجلسی

پیراهن شیک و زیبا کره ای

پیراهن کره ای

پیراهن بلند مجلسی

پیراهن کره ای

لباس مجلسی زیبا و شیک کره ای

پیراهن کره ای

پیراهن طرح دار کره ای

لباس کره ای طرح دار

لباس کره ای طرح دار

پیراهن کره ای

مدل لباس کره ای ساده و شیک

مدل لباس کره ای

پیراهن کره ای زیبا و بلند

پیراهن کره ای بلند

پیراهن گیپور کره ای زیبا و شیک

مدل لباس کره ای گیپور

لباس گیپور کره ای شیک و زیبا

پیراهن مجلسی کره ای

پیراهن کره ای زیبا و شیک

پیراهن بلند مجلسی

پیراهن ساده کره ای

لباس کره ای مشکی

مدل لباس کره ای مشکی

لباس مجلسی کره ای

مدل پیراهن کره آستین دار

لباس کره ای طرح دار

لباس طرح دار کره ای

در این بخش از دنیای مد مجله آرگا انواع مدل لباس کره ای را پیش رو داشتید که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

مطالب مشابه