کنفرانس اپل: iOS 13 در تاریخ 19 سپتامبر عرضه خواهد شد

62

1398/6/20

01:40


در تاریخ 19 سپتامبر و در واقع یک روز قبل از انتشار جدیدترین آیفون‌های معرفی شده در کنفرانس اپل، یعنی آیفون 11 ، آیفون 11 پرو و ​​آیفون 11 پرو مکس در اختیار خواهد بود و کاربران می‌توانند از این سیستم عامل جدید iOS بهره‌مند شوند.

کنفرانس اپل: iOS 13 در تاریخ 19 سپتامبر عرضه خواهد شد

iOS 13 در کنفرانس اپل

همانطور که این شرکت در WWDC نشان داد، iOS 13 شامل انواع مختلفی از پیشرفت‌های عملکردی، ترفندهای UI، بروزرسانی در برنامه‌های اصلی و موارد دیگر خواهد بود. در این نسخه احتمالا شاهد حالت تاریک خواهیم بود که این حالت تاریک در برنامه‌های داخلی و ثالث اپل نیز قابل اجرا خواهد بود. همچنین این حالت تاریک تمامی منوها و تنظیمات را شامل خواهد شد. در این بروزرسانی iOS برنامه‌هایی مانند Reminders، Maps، Notes و Photos همگی بروزرسانی خواهند شد و با تحولات اساسی روبرو خواهیم بود. دستیار صوتی اپل، Siri با بهبود عملکرد و کارایی بالا در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. در مورد عملکرد قفل Face ID باید بگوییم که، شاهد 30 درصد سرعت بیشتر در iOS 13 هستیم و گفته می‌شود که برنامه‌ها تقریباً دو برابر سریع‌تر از قبل اجرا خواهند شد.

در آخر باید بگوییم که iPad جدید اپل نیز با iPadOS از پیش نصب شده ارائه می‌شود. اپل خاطرنشان کرد که iPadOS در تاریخ 30 سپتامبر در اختیار iPad‌های قدیمی‌تر نیز قرار خواهد گرفت و در مورد اینکه از چه دستگاه‌هایی پشتیبانی می‌شوند، باید بگوییم که از همه iPad Pros ، iPad Air 2 از سال 2014  بعد ، iPad 5 از 2016  بعد و iPad mini 4 از 2015 بعد پشتیبانی خواهد شد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو