تقویت باور های معنوی و اعتقادی اساس تحول در نظام اسلامی

6

1398/6/20

13:43


تقویت باور های معنوی و اعتقادی اساس تحول در نظام اسلامی

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " میرحیدری " فرمانده انتظامی استان یزد در " اجتماع فدائیان حریم حسینی نیروهای مسلح استان " گفت: امروز ما به عنوان سربازان امام و ولایت باید این مسیر را با قوت ادامه دهیم و نگذاریم دشمن در کمرنگ کردن رنگ و بوی دینی جامعه به اهداف خود برسد و نیز جامعه در جهت اجرای امر به معروف و نهی از منکر قدم بردارد.

 وی ادامه داد:  در اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر همه نیرو های ارزشمند استان چه در سپاه و ارتش و چه در نیروی انتظامی که پرچمدار مبارزه با ناهنجاری ها و پلشتی هاست با قوت بیشتری دنبال خواهیم کرد.

فرمانده انتظامی استان یزد تقويت باورهاي معنوي و اعتقادي را اساس تحول در نظام اسلامي دانست و آن را منشاء خدمات ارزشمندي در سطح جامعه اسلامي معرفی کرد.

میر حیدری يکي از مهمترين رسالت هاي پليس در سطح جامعه را اهتمام به فريضه امر به معروف و نهي از منکر برشمرده و خاطرنشان كرد: اميدواريم كه پليس با استفاده بهينه و هدفمند از اين ظرفيت بتواند همچون گذشته در ارتقاء امنيت اجتماعي شهروندان گام هاي موثري بردارد.

 گفتنی است، اجتماع فدائیان حریم حسینی نیروهای مسلح استان یزد صبح امروز در دفتر آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد برگزار شد.#


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو