محمدصادق بارانی: شاهین یک زمین تمرین ندارد که نورافکن داشته باشد؛ فقط ۱۰ درصد پول های ما را داده اند

منبع: طرفداری

7

1398/6/20

18:23


محمدصادق بارانی: شاهین یک زمین تمرین ندارد که نورافکن داشته باشد؛ فقط ۱۰ درصد پول های ما را داده اند

صادق بارانی در خصوص وضعیت تیم شاهین شهرداری بوشهر در آستانه هفته سوم لیگ برتر صحبت هایی را عنوان کرد‌.

طرفداری- صادق بارانی در خصوص وضعیت تیم شاهین شهرداری بوشهر در آستانه هفته سوم لیگ برتر صحبت هایی را عنوان کرد‌.

به نقل از فارس، گفت:

برخلاف نظر افکار عمومی باید بگویم که وضعیت تیم ما جالب نیست و متأسفانه یک زمین تمرین نداریم که بتوانیم زیر نور تمرین کنیم. ما باید در ساعت 5 بعدازظهر و در اوج گرمای بوشهر تمرین کنیم که این مسأله باعث می‌شود بدن بازیکنان تحلیل برود. ما یک زمین تمرین نداریم که نورافکن داشته باشد تا بتوانیم زیر نور تمرین کنیم و به همین دلیل مجبور هستیم که در گرمای بوشهر تمرین کنیم و این مسأله اصلاً زیبنده یک تیم لیگ برتری نیست. 

وی ادامه داد:

ما حتی یک رختکن نداریم و شاید برای همه تعجب‌آور باشد که بگویم ما بعد از تمرینات نمی‌توانیم دوش بگیریم چون یک رختکن مناسب نداریم و در حالی که باید بعد از تمرین ریکاوری کنیم اما به دلیل نداشتن رختکن نمی‌توانیم این کار را انجام دهیم. از طرف دیگر آقای ویسی سرمربی تیم دست تنهاست و ما بازیکنان‌اینجا مشکلات زیادی داریم. ما مجبوریم مشکلات خودمان را به آقای ویسی بگوییم اما او نمی‌تواند هم کارهای فنی را انجام دهد و هم به مسائل بیرون از زمین بپردازد. امیدوارم که به فکر تیم ما باشند چرا که مردم در کوچه و خیابان ما را می‌بینند و تقاضای برد می‌کنند اما در این شرایط واقعاً کار سخت است چرا که آقای ویسی هم باید در کارهای فنی ورود کند و هم مشکلات را رفع نماید و این مسأله باعث می‌‌شود که او تمرکزش را از روی مسائل فنی از دست بدهد.

بازیکن شاهین شهرداری بوشهر درباره اینکه مشکلات مالی این باشگاه در چه شرایطی است،‌ خاطرنشان کرد:

حدود 2 ماه است که تمرین می‌کنیم اما فقط 10 درصد به ما پول دادند و این در حالی است که رقم قرارداد بازیکنان ما بالا نیست و فکر می‌کنم بالاترین رقم بازیکنان ما 600 میلیون تومان است. قول‌هایی برای رفع این مشکلات به ما داده شده اما ما تیم خوبی داریم و واقعاً حیف است که به خاطر این مشکلات آسیب ببینیم. در تیم ما بازیکنان خوبی حضور دارد و امیدوارم به داد ما برسند.

صادقی در مورد اینکه نام شهرداری روی شاهین آمده و آیا از سوی شهرداری و شورای شهر بوشهر کمکی به این تیم شده است یا نه،‌ تصریح کرد:

شهردار محترم بوشهر چند روز پیش در تمرین ما حاضر شد و قول داد که مطالبات مالی ما تأمین شود و امیدوارم این اتفاق رخ دهد چرا که تمرکز آقای ویسی روی مسائل فوتبالی نیست و او به دنبال حل مشکلات غیرفوتبالی بازیکنان است. 

بارانی در خصوص تقابل این هفته شاهین شهرداری بوشهر مقابل پیکان و رویارویی با تیم سابقش خاطرنشان کرد:

به جرأت می‌توانم بگویم که من واقعاً تیم پیکان را دوست دارم و خودم را یک پیکانی می‌دانم و در روزهای سخت فقط در لیگ دسته اول این تیم را تنها نگذاشتم اما متأسفانه برخورد خوبی با من نشد. دلم واقعاً پر است اما با همه این شرایط به عنوان بازیکن شاهین شهرداری بوشهر همه تلاشم را خواهم کرد تا در بازی با پیکان این تیم را شکست دهیم تا دل هوادارمان شاد شود.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو