دانلود انیمیشن Asterix: The Secret of the Magic Potion 2018

منبع: دانلود ها

7

1398/3/4

12:02


دانلود انیمیشن Asterix: The Secret of the Magic Potion 2018

کاور-Asterix-The-Secret-of-the-Magic-Potion-2018

نام انیمیشن:آستریکس راز معجون سحرآمیز

سال انتشار: ۲۰۱۸

ژانر: انیمیشن، ماجرایی، کمدی

مدت زمان: ۸۵ دقیقه

کیفیت: BluRay 720p / BluRay 1080p

زیرنویس فارسی: دارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن آستریکس راز معجون سحرآمیز (به انگلیسی: Asterix: The Secret of the Magic Potion) در مورد اتفاقاتی است که پس از سقوط دروید پانورامیکس رخ می دهد و آنها تصمیم می گیرند که امنیت روستا را در زمانی نزدیک تامین کنند. او با همراهی آستریکس و اوبلیکس به ندیای گالیک سفر می کند و در جستجوی جوانی با استعداد است که بتواند راهی برای انتقال یک معجون سحرآمیز پیدا کند. شاهد یک ماجرای شگفت انگیز از آستریکس و دوستانش هستیم و مطابق انتظار یک ماجراجویی بزرگ در دنیایی عجیب هم انتظار ما را می کشد. این معجون سحرآمیز تنها راه حفظ امنیت روستا است و آستریکس باید تمام تلاش خود را در جهت رهبری گروه داشته باشد. فرمول عجیب این معجون توسط یک پیرمرد به آستریکس داده می شود و انها باید در شهر گالیک حرکت کنند و بدون ترس به دنبال پیدا کردن آن باشند.

انیمیشن The Secret of the Magic Potion دارای صحنه های کمدی جذابی است که توسط آستریکس و اوبلیکس رهبری می شود. بلاهای زیادی سر شخصیت های داستان ما می آید و آنها به جهانی قدم می گذارند که سزار پادشاه آن است. اثرات این معجون سحرآمیز دامن آستریکس و رفقایش را می گیرد و انها را دچار مشکلات بزرگی می کند. اما آنها چاره ای ندارند و باید با سلاح های خود به دنبال راهی جهت رسیدن به آخر گالیک باشند. حیوانات هم نقش بسزایی در همراهی این شخصیت های دوست داشتنی دارند و دنیای وایکینگ ها را با رنگ و لعاب بیشتری به شما نشان می دهند. دنیای بهتری در انتظار روستای آستریکس و دوستانش قرار دارد و بالاخره تلاش آنها نتیجه خواهد داد.

info

Following a fall during mistletoe picking, Druid Panoramix decides that it is time to secure the future of the village. Accompanied by Astérix and Obelix, he undertakes to travel the Gallic world in search of a talented young druid to transmit the Secret of the Magic Potion.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو